Rašyti komentarą...
Gaujos vadą skubiai su sūneliais uždaryti į kalėjimą kol dar ne įvaževo rusų tankai rusai savo verslų tikrai nedovanos Matjošaičiui o verslai tik jo vardu ES jis dar savietiniais laikais dirbdamas miicijoje dirbo KG B krembliui baudė žmonis kurie pasisakydavo prieš rusus toliau tesia darbą su orkais nes iš KGB neišeisi savo kojom darbas iki mirties Šilauskui i naudingos informacijos atskleidimą suteikti laisvę už 40 Sunkių nusikaltimų kelenčių Lietuvai nesaugumq ekonomikos žlugdymą tikiu kad mes Nato o ne Rusijos
Gaujos vadą
Oi turi Kaunas merą, sakyčiau ne merą mafijos tėvą, slydus žmogelis, kvailyną jis kauniečius, o jie vėl jį renką.
Orku vietininkas Kaune
Laimingų vergų miestas.
Kauniečiams tas pats kad putino pinigėliais matijošaitis gerovę savo zzz komandai kuria. Jiems pinigai nekvepia. Svarbiausia, kad matijošmat uabas klesti ir daug matijošmatukų darosi pur in gerbėjais.
Na, laimėjo mero rinkimus "NE TAS " žmogus Kaune... Taip jau atsitiko, nes TOKIA buvo kauniečių valia. Šitas žmogėnas, kuriam "prispaudė uodegą" , bando raitytis kaip žaltys : gal man valdantieji atleis mano nuodėmes ir "duos išrišimą ? O Dievo įsakymas skelbia : Nekalbėk netiesos.
Na tai kas,tai kiaulei nusisniurkst ant visu,beje kaip ir putinui
Dabar reikia saugoti, kad tas tardomas valdininkas lyg ''netyčia'' nepasikartų kameroje ......O Matijošaikai tai jau neramu . Neramu !
Kas dar kam ko neišdavė? Be to - argi tik nuo mero priklauso? Yra taryba - ir jie parašus deda! Yra "Vilnius" ir jis pritaria arba ne... Būtų viešbutis Vilniuje - "leidimą išdavė" arba "leidimo neišdavė" negirdėtume... Beje - ar tik ne vilnietis, "negavęs leidimo"?
@Vidmantas ar tau dar neaišku kad kauno visvaldybėje valdo visvaldas ?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų