REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gyvenimo faktas: kolegos darbe, draugai ir moterys labiau mėgsta pozityviai nusiteikusius žmones. Taigi, jeigu norite judėti tinkame linkme gyvenime, privalote rasti būdų kaip sustiprinti savo teigiamą arba pozityvų mąstymą.

Gyvenimo faktas: kolegos darbe, draugai ir moterys labiau mėgsta pozityviai nusiteikusius žmones. Taigi, jeigu norite judėti tinkame linkme gyvenime, privalote rasti būdų kaip sustiprinti savo teigiamą arba pozityvų mąstymą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Darbinėje sferoje jūs privalote tapti tuo vyruku, kuris siūlo sprendimus, o ne dejuoja dėl problemų. Pasimatymų žaidime jūs privalote tapti linksmu, laimingu, ramiu ir nuostabiu vaikinuku.

REKLAMA

Žinoma, būna blogų dienų. Nesakome, kad reikia ignoruoti problemas. Sakome, jog reikia pamatyti galimybes.

Treniruokis

Visų pirma, jūs atrodysite geriau, o tai suteikia konkurencinį pranašumą darbe ir santykiuose. Antra, jūs tiesiog geriau jausitės ir gebėsite geriau suvaldyti stresines situacijas. Galiausiai, jūs turėsite daugiau energijos.

REKLAMA
REKLAMA

Prisižiūrėk

Skurdi išvaizda ir apsileidimas žmones atstumia. Kai nesirūpinate savo oda, plaukais ir kvapu – žmonės pastebės (neigiama prasme). Taigi, prisižiūrėkite. Jeigu patiksite sau, patiksite ir kitiems.

Nekalbėk apie asmenines problemas

Nesvarbu su kuo kalbėtumėte, stenkitės vengti depresinių temų ir asmeninių problemų. Geriau pasirinkite kažką pozityvesnio. Juk kai susipažįstate su mergina, nekalbate apie serijinį žudiką, cunamį ar mamos diabetą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nesikūprink

Kai kurie iš būdų stiprinti pozityvumą yra verbaliniai, kiti intelektualiniai, o dar kiti – fiziniai, kaip ir šis. Tiesi ir taisyklinga laikysena suteikia pasitikėjimo savimi, o “susikūprinimas” kelia aplinkinių abejones.

Sakyk TAIP

Tikriausiai pats paprasčiausias būdas tapti pozityviam yra į visus pasiūlymus atsakyti TAIP. Tokiu būdu parodote, kad esate linksmas ir į eksperimentus linkęs žmogus. Negalite stovėti vietoje.

REKLAMA

Nesiskųsk

Paprastai kalbant, jeigu skundžiatės viskuo jūs nesate atsakingas už savo gyvenimą. Nekalbėkite apie tai, ko nemėgstate ar nekenčiate. Nesišiauškite ir nerodykite blogos nuotaikos, nes atrodysite, tarytum, negalite išeiti iš užburto neigiamo rato.

Juokis

Tai gali atrodyti labai sunku, bet iš tiesų užtenka kiekvieną rytą įsijungti kokį nors juokingų vaizdų portalą ar peržiūrėti juokingus viral įrašus YouTube portale. Imsite juokinti aplinkinius, šie – jus. Visi būsite puikios nuotaikos.

REKLAMA

Būk smalsus

Lengviausias būdas tapti smalsiu yra užduoti daugiau klausimų nei įprastai. Net jei jums ir nėra taip įdomu, iš tiesų, viskas susiję ir jums gali pasirodyti naudingas vienas ar kitas aspektas. Taip parodysite pašnekovui dėmesį.

Būk orientuotas į sprendimus

Galbūt jūs sugalvojote įdomią idėja darbe. Galbūt sutikote žavią merginą. Dabar jums reikia rasti sprendimą, kaip pateikti idėją ar sužavėti merginą. Kokią strategiją naudoti? Tai skatina jus mąstyti, o ne koncentruotis ties problemomis.

Šypsokis

Tai pats lengviausias būdas tapti pozityviu. Pagalvokite patys. Kai jūs laimingi, jūs šypsotės. O kai šypsotės, jūs tampate laimingas. Net ir dirbtinė šypsena ilgainiui pavirs natūralia ir imsite ieškoti pozityvių dalykų. Šypsena parodo, kad esate atviras pasiūlymams, entuziastingas.

Jeigu pasinaudosi visais siais patarimais, busi daugiau panasus i idiota negu i pozityvu zmogu.
Viskas turi ribas..Šypsena per prievarta, tampa grimasa..Jei žmogus turi daug asmeninių rūpesčių, visiškai nesinori kam nors lįsti į akis...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų