Šiauliuose – neeilinis tyrimas dėl nužudymo: narpliojant pirmą kartą istorijoje pasitelktas kraujo pėdsakų rašto tyrimas

Šiaulių apygardos prokuratūra ketvirtadienį pranešė teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje bendradarbio nužudymu yra kaltinamas 50-metis Pakruojo rajono gyventojas. 

Pasak prokuratūros, nužudymu kaltinamas vyras balandžio mėnesį pats į savo namus iškvietė policijos pareigūnus, kurie atvykę rado jį neblaivų ir šalia fotelyje be gyvybės ženklų gulintį vyrą su peiliu krūtinėje. 

Pareigūnai namo šeimininkui nustatė 2,48 promilių girtumą, jis teigė, kad neprisimena, kas įvyko, kol jie su žuvusiuoju miegojo. Pareigūnams vyras tvirtino, kad su bendradarbiu nebuvo susipykęs, todėl nežino, kas jam nutiko. 

Ikiteisminio tyrimo metu policija tyrė įvairias mirties versijas, tarp jų – ir savižudybę. Prokuratūros teigimu, tirdami nusikaltimą Šiaulių kriminalistai pirmą kartą šalies istorijoje atliko kraujo pėdsakų rašto tyrimą. 

Šis tyrimas gali padėti nustatyti nusikaltimo aplinkybes ir atkurti įvykius nusikaltimo vietoje – kokie smūgiai buvo suduoti, kiek jų buvo, ar asmuo gulėjo, ar stovėjo. Šioje byloje būtent šis tyrimas ir padėjo nustatyti, kad žuvusysis buvo nužudytas sugėrovo, nors pastarasis ir neatsiminė įvykio aplinkybių dėl girtumo. 

Bylą nagrinės Šiaulių apygardos teismas. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų