Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Palaukit,dabar tik žiedai,o paskui,kai kirs Lietuvos rusai lietuviams,tai tuomet Šimašius dar kartą issizios,kad rusakalbių liesti nevalia,nes visiems lietuviams baudziakas,beje jei ne karas,tai dar būtume su antsnukiais,sikpopieriais,ir atliekom,su sesiom dozem,o taip viskas išgaravo,dabar ubagu pinigai fonduose persikėlė į Amerikas ,kitas šalis,kada saviems ubagams įdomu seimas ir Sodra nors po 3 gabalus atiduos,žmonių dauguma net neturi už ką dantų pasistatyti,bet kam to reikia,tik dirbk,serk valdžia,o kas liks,tai gali debilai lietuviai už maistą savaitei ir 200 eurų pakloti,svarbiausia padedam visiems,tik ubagų sąskaita,o Lietuvoje beje 900 tukst turciu,alio ,o kur jų pagalba pabėgėliams,pirma migrantus šėrė,paskui pensininkus vis gelbėja,o dabar užimtumo tarnyba su darbdaviais statistika pagerinti nori,tai tegul ir idarbina valytojais,indų plovejais privaziavusius,o ko netinka,užsienio kalbos nereikia,o kai iš lietuvių tai reikalauja,o kam ta užsienio kalba,kai asmuo dirba už 475 į rankas,už centus vaziuos į užsieni,nori tarpininkės įdarbinti gyventojus,kurie laukia antros ir trečios operacijos,o dabar klausimas,koks Lietuvoje darbdavys priims darbuotoja trim mėn,o paskui tipo išrasys nedarbinguma,nes žmogus operuosis,ir mokės jam ligos išmoka,ne vienas darbdavys taip nesielgia,asmuo išeina iš darbo savo noru,o po to ir vėl į biržą,laukti operacijos,koks darbas,iš fondų pinigų neatiduoda,už biuletenį darbdaviai nesiruošia mokėti,o iš valstybės dotacijas tik ima ir vis rėkia,kad maža,badauja,galėtų savo valdžiai mokėti kaip darbuotojas 42 proc nuo algos,mažiau badautu,kai rusakalbiai smogs lietuviams,mentai ir valdzia bus pirmieji ,kurie rusakalbiams ateis į pagalbą,ir teise bus jų puseje
Žinokite Trakuose mirė lietuvis,kodėl neradau,ką neverta? Ukrainieciai dievai?
Dabar ukrainieciai dievai-nusibezdejo,ta
Dabar ukrainieciai dievai-nusibezdejo,ta
Dabar ukrainieciai
Ar tai būtinai reikia apie tai skelbti? Niekaip čia nesuprasi, lietuvių irgi miršta.
@Na O kai lietuvis koks miršta svetur, tai visi laikraščiai rašo, o kai Lietuvoj miršta svetimšalis, tai jau negerai? Kaip jums negėda? Juk mirė žmogus ne savo žemėj,be artimųjų šalia. Ir nežinia ką dabar su juo daryti,nei kur laidoti,nei kam pranešti, gal vyras kariauja ir nieko nežino.O čia tokie dvasios ubagai dar drįsta piktintis ir komentuoti???
Nesuprantu, kas per sensacija. Taigi nemažai jų atvažiavo, tai faktas, kad kažkas kažkada mirs. Ar jie nemirtingi? Nebeturit apie ką rašyti..
Mano kaimynei taip nutiko toje pačioje ligoninėje, tik niekas apie tai nerašė.Ukrainiečius mes , tiesiog, dievinam.
Eina nx ir rusai ir haholai jie tokie paatys greit lietuviai supras tai
butu tai nutike lietuvei butu tylu o ce ukrainos pilietei ot skandalas

Noting patekti I ligonine reikia praeiti kryziaus kelius,
Patriote tu šiukšlė. Na ir kas kad ukrainiete numirė. Jei but lietuvė tai ir straipsnių nebūtų. O dabar patriotai rinkot pinigus urnai . O dėl ko kraujavimas. Gal šnapsa suveikė skrandis truko. Amen!!!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų