Malkomis žiemai nusprendęs pasirūpinti šiaulietis jų važiavo porą šimtų kilometrų į pasienyje su Rusija esantį Kybartų miestelį. Tačiau Kybartai garsėja ne malkomis, o galimybe čia nelegaliai nusipirkti kontrabandinių cigarečių.

Ketvirtadienio pavakare prie savo namų su priekaba malkų grįžusį šiaulietį pasitiko Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Šiaulių rinktinės operatyvininkai.

Pasieniečiai, turėdami informacijos apie galimą nelegalių prekių gabenimą, patikrino šio 42-ejų metų vyro automobilį "Renault Espace" ir malkų prikrautą priekabą.

Pareigūnų įtarimai, kad šiaulietis galėjo pasirūpinti ne tik kuru, bet ir kontrabanda, pasitvirtino.

Nukrovę automobilio priekaboje buvusias malkų trinkas VSAT pareigūnai rado jomis užmaskuotus 720 pakelių cigarečių su Rusijos banderolėmis bei iš viso be banderolių.

Beveik pusę tūkstančio kilometrų iki sienos su Rusija ir atgal sukoręs šiaulietis pasieniečiams aiškino daug rūkantis ir cigaretes pirkęs savo reikmėms.

Šiaulių rinktinės pareigūnai dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, pradėjo administracinę teiseną.

Netrukus šiaulietis apie malkų kainas pasienyje su Rusija ir kontrabandinių cigarečių dūmo skonį galės papasakoti teisme. Jam gresia tūkstantinė administracinė bauda.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų