Siaubas Rastinėnų sodo namelyje: vietiniai negali patikėti

Stirną sugraužusius šunis sekę Rastinėnų gyventojai aptiko netikėtą radinį – sodo namelyje užrakintus dešimt skalikų. Nuo pastato ne tik sklinda smarvė ir triukšmas, pasirodo, kad namo savininkas medžioklinius šunis ne tik laiko įkalintus, bet kelis be pavadėlių ar antsnukių paleido į lauką.

Gyventojai skundžiasi, kad keturkojai jau buvo užpuolę ir juos.

Iš pirmo žvilgsnio šis sodo namas Rastinėnuose niekuo neypatingas. Tiesa, šalia jo mėtosi apgraužti kaulai, o jau netrukus mus pasitinka ir du medžiokliniai šunys.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Stirną sugraužusius šunis sekę Rastinėnų gyventojai aptiko netikėtą radinį

Palaidi keturkojai grėsmės nekelia, tačiau šio kaimelio gyventojai siūlo pasižvalgyti pro namo langus. Vos priartėjus paaiškėja, kad pastate mažiausiai dešimt šunų.

Augintiniai puola prie langų ir sutartinai loja ant netikėtų svečių. Vietiniai pasakoja, kad šį šunyną aptiko po to, kai iki čia atsekė vos prieš keletą dienų stirną sudraskiusius skalikus.

Kaimynai sako, kad nuo šio namo sklinda smarvė, o tie šunys, kuriuos šeimininkas laiko lauke palaidus, jau buvo juos ir užpuolę.

Netoliese gyvenanti Margarita su dukrele mėgsta pasivaikščioti po apylinkes, tačiau vienai tai daryti nedrąsu – klajojantys šunys esą neprognozuojami. Moteris net į policiją kreipėsi, rašė skundus dėl gyvūnų nepriežiūros.

Pasirodo, kad dar keli šunys laikomi ir mažoje pirtelėje šalia namo. Čia, pasak gyventojų, savininkas patalpino pačius agresyviausius augintinius. Ir pasirodo, kad dar kovo mėnesį čia buvo atvykę Vilniaus rajono viešosios tvarkos inspektoriai. Tuomet savininkas pateikė gyvūnų dokumentus ir jokių pažeidimų nebuvo nenustatyta. Tiesa, į vidų pareigūnų neįsileido. Na, o šį sykį į Rastinėnus atvyko ir skyriaus viršininkas.

Išsamiau reportaže: 


Rašyti komentarą...
O
Ot
2018-06-18 08:30:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rastinėnų sodo nameliuose gyvena neatsakingi šunų savininkai ar augintojai. Vietos policija ir gyvūnų apsaugos tarnybos dirba ne gyventojams ,o biurokrato raidei .Kada bus susitvarkyta Vilniaus raj Savivaldybėj?
Atsakyti
-1

H
Hm
2018-06-18 09:35:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
O įsivaizduojate situaciją, jei JAV neîsileistų pareigūnų ?
Atsakyti
-1

T
To Hm
2018-06-19 10:30:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prie ko cia db tas jav?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų