Rašyti komentarą...
Kad į rinkimus puola teisti,
Kad į rinkimus puola teisti,
o ir patenka, tai teismų "pražiopsuotos" klaidos. Manau, specialiai niekas nedaroma, todėl šiandien turime ką turime. Ir nereikia stebėtis.
Pritariu, kalti tik teismai
Pritariu, kalti tik teismai
vilkindami visus skubius sprendimus, netaisydami spragų, metai iš metų tas pats.
Kalti teismai, o ne VRK. VRK tik reaguoja į teismų sprendimus. O mūsų "teismai" tebegyvena sovietmetyje; saviems visada bus geri.... Tik teismas privalo neleisti nusikaltusiam kandidatuoti- kitaip kam toks teismas reikalingas? Ne VRK nustato , kas nusikaltęs. Čia jau ir arkliui yra aišku.... Bet Lietuvoje su juridiniu išprusimu yra bėda; jei jau toks Bernaras Ivanovas nesigaudo situacijoje, tai ką gali pasakyti koks "algimantas"??? Ir pučia dūdą visokie žurnalistai ir mėgėjai, nesuprantantis, kad prasižengęs žmogelis neturėtų vėl siekti mero posto, kuriame ir nusikalto. ČIa jau ir be juridinio išsilavinimo aišku- ožio į daržą leisti negalima. Bet Lietuvoje teisus tas, kuris "musiškis" , nesvarbu ko prikrėtė.
Vyksta kova tarp teiseju......visur babkes.....................a daejo?
Kaip iš viso tokie tubiai ir štraupaitės galli dalyvauti rinkimuose? Ką , normalių kandidatų nebėra? Jeigu teisiamas, tai lauk iš rinkimų ir be kalbų.
kompanija tiek nori laimėti,kad į seimą atsivedė nepakaltinamą žmogų ,apspjaudyti opozicijai ,gal padės.Seimą pavertė šlykštynių ir keikamažodžių mokykla ar jie nenusipelnė apkaltos už tautos išniekinimą.
Už ką tie žmonės teisti? Korupcija pripaišyta jau kiekvienam merui, kuris ne konservata ir ne libervata
Valstieciams valdant ,kas buvo VRK vadu?Viskas vbuvo sviestu patepta ar uzmirsot savo riksmus?Panagrinekite be sterikos,gal kazka sumastysite.Aisku jei turite kuo tai daryti!
@Nora Praėjusios kadencijos komisija per daug sąžiningai ir sklandžiai dirbo, neskaitant konservatnykų semečkos prajovų
Kad ten vieni bukalaurai susirinkę vykdantys tik indikacijas gautas Signal programėle buvo aišku kai išbraukė 500 kandidatų su ne tokiom nuotraukom, o paskui vėl didžiąją dalį grąžino į sąrašus.
Išvada VRK pirmininkė turi patvirtinus rinkimus atsistatydinti inkorupure su visa komisija nes ūkio barako rinkiminėje komisijoje dar nebuvo. Visiems konservatoriams kovotojams už nepriekaištingą reputaciją pvz :Kandidatas į merus Kupiškyje TS iškeltas ir remiamas konservatorius anksčiau teistas ir dabar teisemas Barkauskas ir ką viską tvarkoje okei juk jis savas jusiskis ar ne taip ponas G. Lanzbergi
@Algimantas Prytariu Algymantai tau.Inkorpure pritariu.Teisemu netūri buty.
@Algimantas Nesakykit,konsrvatoriai visada su baltomis pirštinėmis.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų