Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
uzuojauta visiems prezidentams jau ir jums neduoda ramei pagyvent .Kaip jus islaikot pozicija po visu komentaru.Jau seniai turbut nenoreciau tokiam poste sedet
tai kada tave, Cerniauskai ,nubaus uz GARLIAVOS MERGAITES CIUPINEJIMA, JOS LIETIMA, TEMPIMA IS JOS SAUGIU NAMU ??????????????????????????????????????????
p. Cerniauskai, ar jus tikite posakiu "what goes around comes around"?
Ačiū, Dievui, kad pagaliau mergaitė perduota motinai. Ir kas per žmonės išgalvoję ir sukūrę tokią baisią istoriją, kuri supriešino visą Lietuvą. Tai antžmogiai. Turi būti kuo greičiau įvardyti ir nubausti žmonės , išdavę melagingą pažymą apie mergaitės prievartavimą. Pagaliau teisingumas turi nugalėti, nes aukų šioje istorijoje per akis. O advokatas Černiauskas , vienas iš tų žmonių, kovojantis už teisingumą ir teisingą Lietuvą. Ačiū jam.
ir is kur jus viska traukiat tas nesamones toks jausmas kad vienoje lovoje miegojot baisu tie zmones kandabalai kaskokie
Ponas Cerniauskai, kada baigsite zmonem meluoti? Jau ausis "kraujuoja". Aciu
Ar esi pasiruošęs Černiauskai sėdėti cypėje už savo padarytus nuskaltimus?
Galejo Stankunaite pedagogini baigt, galetu privacia mokykla atidaryt. Savo ir cerniausko vaikus isaukleti...
koki tikejima jis ispazysta,girdejau,kad jaunystei buvo satanistas

Skaitomiausios naujienos




Į viršų