Rašyti komentarą...
Vargšė Lietuvėle,į kokių besmegenių rankas Tu patekai.....;-((( Valdźios visiškas nemąstymas apie tikrą problemą,o tik noras per prievartą sunaudoti visiškai nieko nesprendžiančias ,taip vadinamas,"vakcinas". Kai mus vaikystėje vakcinavo ,tai mes tom ligom nebesirgdavom! O kas čia per vakcina,jei susirgti vistiek gali!!??? Marazmas...
@Edis Nuo gripo kasmet skiepijama, o ne kartą gyvenime. Ne visos ligos vienodos. ALIO.
Skiepijasi dalbajobai
Dulkys dūhas
Ar ne patys medikai sako kad pas sveiką žmogų ir neturi būti jokių antikūnių? Antikūniai kovoja su liga ir lieka tik tam tikrą laiką po ligos. Kodėl visur peršami antikūniai? Juk jie neturi jokios reikšmes.
Antikūnių gamyba be skiepo. Iš pirties į šaltą vandenį tik niurkt, niurkt. Jei gerklė neužkimo, dar kartą niurkt. Jei gerklė užkimo, - procesas prasidėjo. Tada ir kaitinkis, ir spiritą, ir antibiotikus, arbatėles varyk ką turi. Antikūnių priauga per 800. Tik saugokis, kad nenumirtum, nes sakys, kad corona.
Glušiai, brudai, dalbajobai.
Po menesi Ives dujokaukes, o jegu noresite nusipirkti duonos kepala reikes prie parduotuves iejimo badytis
Kodėl antikinių testai yra mokami? Kodėl šeimos gydytojai negali atlikti nemokamų antikinių testų, ypač senjorams ir gretutinių ligų turintiems?
Skaičiau, kad jau dviem dozėm pasiskiepijusi mirė 30 metė, gal kas gali paaiškinti?
@Šiandieną Ji buvo nepasiskiepijusi. Kodėl skleidi melagiena.
@Atsakau Dulkį, čia tu?
@Atsakau Pats/pati skleidi melagiena. Buvo pasiskiepijusi, bet nepilnai
O kalbant apie vakcinas nuo COVID-19 (kurios yra vaistiniai preparatai) yra truputį kitaip. Kaip žinia, vakcinų registravimo procedūra nėra baigta, t. y. pagal apibrėžimą jos dar yra tiriamojoje stadijoje, kada iš esmės dar yra aiškinamasi, koks yra jų veiksmingumas ir efektyvumas, o taip pat – kokias nepageidaujamas reakcijas jos sukelia.
@Dan.Ema Koks tavo išsilavinimas, kad rašai nesąmones?
@Ela O koks jūsų išsilavinimas kad taip isitikinus. Paklausyk ką paskiepyti kenčia ir kaip sunkiai serga

Skaitomiausios naujienos
Į viršų