Rašyti komentarą...
Nesuprantu cirkų sako perdega,tai kad nueini tuščia. Čia gal tinka tas posakis profesionalams, jog perdega.
Yra Panevėžyje daug gerų
Yra Panevėžyje daug gerų
gydytojų, vienas iš jų E.Žvykas. Ačiū, kad esi čia.
pas jaunus specialistus gydytojus. Jie kitokie, jie tikrai kitokie - atidesni. Ir tai pirmas geriausias vaistas. Nieko asmeniško prieš vyresnius.
Toks jausmas, kad tam ir sutvertas. Pasisekė panevėžiečiams su šiuo gydytoju.
Man nepasisekė, net nežinojau
Man nepasisekė, net nežinojau
@Puikus gydytojas. kad toks yra, važinėju į Vilnių
Noreciau ,kad i Panevezi sugriztu visi kurie isvaziavo per paskutinius 30 metu, budavo miestas 135 tukst. gyventoju, dabar teliko 75 tukst. Labai jauciasi ,kad disproporcingai daug pensininku, o jaunu zmoniu vienas kitas. Paskutinius 25 metus jaunima patys tevai ir darbdaviai vare is Panevezio, buvo cia ko gero blogiausias atlyginimu ir kainu santykis Lietuvoje, nuoma labai brangi. Todel demografine situacija dabar tragiska ir liko labai daug dideliu 300 kv.m. namu su vienu ar dviems pensininkais gyvenanciu.. Abejoju ar miestas dar kada atsigaus.
"PSO paskelbė, kad vakcina nuo koronaviruso yra kenksminga pasibaigus COVID-19 pandemijai" Cha,cha,cha. Visą pasaulį apkvailino. Žmonės neteko brangiausio turto"Naturalaus imuniteto",o dabar gyvenkite kaip norite. Na balieka palinkėti kai kam. Paskutinių vasaros spindulių,žydros jūros. Pasimėgaukite. Nes jau ateina jūsų eilė. Susitiksime kitam gyvenime!!!!
@Vakar Mestelk nuoroda, su malonumu paskaitysiu. Ačiū!
@Esculapus Negaliu,nes ta info radau rusų portale. O kadangi visi prieš rusus. Tad dovanok žmogaus!!!!
@Vakar Supratau ir užtai ačiū. Beje rusų saite skaičiau, kad rusai surado priemonę, kurios pagalba suaugęs žmogus gali užaugti iki norimo ūgio. Tai Putinas dabar bus 2 metrų ūgio ir ilgais garbanotais plaukais. Neskaitei? Paskaityk, nes rusai rašo TIK TIESĄ:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
@Esculapus Pala,pala. O vakarų visa žiniasklaida. Rašo tik Tiesą. Ir prie ko PUTINĄ čia įterpei. Sėkmės skaitant vakarų propoganda. Ir būsi sveikas,kaip ridikas :D
@Esculapus teisus. Putinas jau paaugo. Tuoj bus pusantro metro ugio.
@Vakar Beje, ten skaičiau, kad Sputnik, skirtingai nei vakarietiškos vakcinos, labai sustiprina imunitetą. Tad prie jūros greit bus vien rusai.
@Esculapus Nė vienas Bakst niekada nepriduoda sveikatos!!!! Tą galiu garantuoti. Nes patyriau savo kailiu!!!!
@Vakar Sutinku, nes, kad kažkas su jumis ne taip, matosi jūsų komentaruose, net be garantijos. Mat aš psichiatras.
@Esculapus Na nieko sau. Psichiatras. Labai,labai įdomu. Kiek žmonių tu nuvarei į kapus. Su savo antidepresantais ir pan. vaistais(narkotikais)?
O aš dėl akių važinėju į
O aš dėl akių važinėju į
santariskes, nes Panevėžyje neranda priežasties uždegimu, kurie kas dieną kartojasi, be to visai baigiu apakti. Nežinau tokio gydytojo, jis poliklinikoje nedirba, o į ligoninę Panevėžyje patekti negalima.
@O aš dėl akių važinėju į bet salia gydytojo nuotraukos, kita nuotrauka, kurioje matyti uzrasas- respublikine panevezio ligonine. Oi, atsiprasau, juk jus rasot, kad stipriai neprimatot.
Tai jūs nei primatote, nei
Tai jūs nei primatote, nei
@Straipsnio neskaiciau, normaliai perskaitote. Skaityk iš naujo, nes aš parašiau, kad į ligoninę dėl uždegimu neguldo, tai kaip pas jį patekti, per kaminą?
@O aš dėl akių važinėju į nežinai. Galiu pasakyti, daug praradai.
@Nenori, todėl tai gal davei pinigų, kad patekai į Panevėžio ligonine pas tą gydytoją

Skaitomiausios naujienos
Į viršų