Senolė sulaukė nuosprendžio už denatūruoto etilo alkoholio platinimą

Penktadienį, Vilniaus miesto apylinkės teisme H.J. (g. 1938) buvo paskelbtas nuosprendis už žmogaus sveikatai pavojingos medžiagos – denatūruoto etilo alkoholio skiedinių laikymą ir platinimą.

Teismas moterį pripažino kalta ir įpareigojo ją sumokėti 18 MGL (t.y. 677,88 eurų) dydžio baudą.

H.J. neigė pardavinėjusi alkoholį, savo kaltę pripažino tik iš dalies – alkoholis jos teigimu buvo skirtas asmeninėms reikmėms. Tačiau moters kaltė įrodyta liudytojų parodymais, specialistų išvadomis, kratos metu surinktais įrodymais. H.J. jau yra du kartus teista už tokius pat nusikaltimus.

Kaltinamoji teigė alkoholį praėjusių metų balandį nusipirkusi iš nepažįstamos moters, kuri pasibeldusi į duris pasiūlė nusipirkti pigaus alkoholio. Iš viso kaltinamoji nusipirko daugiau nei 10 įvairios talpos butelių. Pirkinius ji pasidėjo į virtuvinę spintelę. Po mėnesio į jos duris pasibeldė policijos pareigūnai, kurie kratos metu aptiko minėtus butelius su alkoholiu.

Etilo alkoholis yra nuodinga, narkotinių savybių turinti medžiaga, kurios didesnės vienkartinės dozės gali sukelti ūmią mirtį. Izopropilo alkoholis, kurio rasta H.J. platintuose skiediniuose, yra dvigubai toksiškesnis už etilo alkoholį. Izopropilo alkoholis naudojamas dažniausiai naudojamas pramonėje ir buityje.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų