Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Yra toks obuolių actas, o ne sidro actas. Ar apie tai kalba?
Kam dirbti jei galima nedirbti ir gauti alga.Tvarkos jokios,visa atsakomybe ministrui.Kaip pas ji reikalai su sazine?
O aš dėkoju MediCA klinika Kolektyvams. Visada priima ir padeda kiek pajėgūs. Super. Nepatinka, keiskite gydymo įstaigą.
Kiek galima meluoti!Gydytojai sedi be darbo,normalus patys deda i vieta ta gestapa,kai uzsiregistraves zmogus per dvi uzkardas kontroles nespeja nurodytu laiku patekt prie kabineto duru!!o tuomet vel lauk savaites kelias,kazkoks absurdas visiskas
Reabilitacija nugarai, pasityčiojimas, nemokamai 3kartai mankštos 5elektros stimuliacija, vertikalios vonios nemokamai nei vienos, antakalnio poliklinikoj, iš atlyginimo 100eur kas mėnesi.
Veryga uzsiemes atstovavimu spaudai.. Kaip ir sveikatos ministro tiesiogines pareigos jo visai nedomina.. Jam per televizoriu pasirodyti ir paskaityt pranesima svarbiausia..
O kad betvarke sita sutvarkyt kuri nepriimtina nei gydytojam nei pacientam tai nesugeba.
Mirsta zmones su uzleistom ligom.. Kadangi prieritetas kovid- 19. Uz sita galima prasukt pinigelius pavogt is budzeto perkant viska keliskart brangiau..
Su siuntimu neįmanoma be kelių men niekur prieiti,tai galvoju ką padarysi, pabandysiu važiuoti į didmiestį į Klaipėdą,uzsirasiau pas gyd.Laima Petrauskiene, privačiai priėmė labai greitai.Kabinete isbuvau apie 10 min,už kelių žodžių pasikalbejima įsirašė 50 eurų sąskaita, už ką,nieko už tą 50 eurų negavau ir nieko nesuzinojau sukorusi tokį kelią 120 km ir atgal tiek pat ,gerai kad dukra turėjo pusę tabletės leksotonilio tai šiaip taip gryzau ,baisu,negalesiu tos kelionės ilgai pamiršti
Krūviai?-elektroninio recepto išrašymo lauki mėnesį!-trys vaistsi,kurie nesikeičia!-tai normalu?-o pas chirurgą jokį neįmanoma patekt nuo rugpjūčio nei vienoj poliklinikoj visi iki gruodžio užimti,bet gruodžiui dar nerašo!Veryga atsibusk!-pažiūrėk kas dsros aplinkui!-žmonės miršta nepatekę pas gydytojus!-žmogus neteko dviejų pirštų kol laukė koronos testo atsakymo!-ir tų atvejų daug daugiau kai daugiau žalos negu naudos!-už ką aš moku sveikatos draudimą?-už tai kad gydymo negaunu ar už tai kad nelaiku gaunu?
Vyresnio amžiaus gydytojas nemoka dirbti kompiuteriu- bado po vieną pirštą, užtat "pasipiktinę", taip.pat " kalta" e.sistema, kuri prieš n metų įdiegta, bet blogai įdiegta, o pinigai įsi(pasi)savinti!
Seimos gydytoju visai nereikia jie pacientams tik receptams israsyti ir nedarbinguma isduoti ar pratesti, o dirba kabinete dviese gydytoja ir sesele ir tiek turi darbo, kad jei tel paklausi tai labai turi daug darbo nors uz duru nei vieno zmogaus tusti koridoriai.Tai tada kalbekime apie specialistus kurie gelbeja zmones operuoja , priima i pasauli ateinancius is infarktu prikelia zmones.Kur teisybe ko jie dar nepatenkinti .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų