Rašyti komentarą...
TV3 užbaikit vieną kartą savo cenzūrą ! Juk konstitucija garantuoja žodžio laisvę ?
Mano pažįstama vengė skiepytis.ir staiga kosulys.temperatūra.dvi savaites prasikankino.mažas spaudimas....
Vakar paskambinau vyras pasakė
KORONAVIRUSAS.IŠVEŽA GREITOJI.O MOTERIAI 71METAI...
Mano pažįstama vengė skiepytis.ir staiga kosulys.temperatūra.dvi savaites prasikankino.mažas spaudimas....
Vakar paskambinau vyras pasakė
KORONAVIRUSAS.IŠVEŽA GREITOJI.O MOTERIAI 71METAI...
Debilai,jie tik viska meluoja, daves zmones iki tos rybos,tada gerai nesibaigs
Tarovaite paviešink kuriame miestę tokie apgailėtini šeimos gydytojai. Aš manau, kad tavo straipsnis vertas nusivemimo. Laukia tavęs skaudi kąrma, plunksnele. Už šį melą.
Sergu ir as dabar persalimu. Paskambinau i poliklinika. Pasakiau kad persalau is karto covidas. Sakau o daugiau ligu nera. Tai zodziu gavosi kad padejau rageli.
Mire vyras neturejo skiepo.Visa gyvenima liks klausimas,,o gal reikejo pasiskiepyt,,
Bet kokį šū dą pasiruošę malt (ir greičiausiai pastūmėti iš aiukščiau...), kad tik sumotyvuot skiepytis.
Tiesiog negaliu neparašyti dar vieno dalyko.Jie nuolat pranaša apie tūkstančius pasiskiepijusių,sakė ir kiek dabar Lietuvoje iš viso yra pasiskiepijusių žmonių(skaičiaus tiksliai nebeatsimenu,bet žinau,kad kai jie paskelbė skaičių,iškart pagalvojau,kad jei atmetus vaikus ir žmones, kuriems dėl kokių nors priežasčių negalima skiepytis,Lietuvoje tik tiek žmonių iš viso yra).O jei dar atsiminus,kiek yra persirgę ir įgiję imunitetą,juk turbūt visi atsimena,kiek per dieną būdavo susirgusių,kai valdžiai reikėjo statistikos,kad Lietuvoje yra labai didelis sergamumas.Tai negi atsiranda tiek daug nevispročių,kurie leidžiasi eksperimentinį marmalą turėdami imunitetą?Na,o dėl viruso atmainų,tai jų bus tol,kol išvardins visas pasaulio šalis,visą graikų abėcėlę,na,o paskui,gal miestus pradės vardint(Anykščių atmaina jau buvo,perskaitęs,vos iš juoko nenugriuvau).Čia yra tik labai dideli pinigai,štai ir visas virusas.
Kokio velnio deda tokias nuotraukas. Ką tik lankiausi poliklinikoje ,tai prie įėjimo matuoja temperatūrą ir neįleidžia turinčių temperatūros ,o liepia konsultuotis telefonu .Pas specialistus visi ateina nustatytu laiku ir su kaukėmis,tai žmonių eilių niekur nėra .Daug baubų ,bet tarp pažįstamų nėra sergančių .Į ligoninę operacijoms guldo tik testuotus jei nesi skiepytas. Nieko baisaus nevyksta. Bus kaip ir kiekvieną rudenį iki šildymo sezono.
Į viršų