Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
-LR istorijos "mokslas" , tai antroji profesija, kurios turinys priklauso nuo to kas valdo LR.
- Smetona, -USSR ar USA.
Duotoju momentu,- USA, per kolaborantu bergiu dinastija.
Senoji dedules kps/kgb nomenklaurine gvardija...- persėdėjo Jecina, persėdės ir putina...- Blogis nemarus.
Jie ištikimiausi kolaborantu dinastijos zombiai, nesvarbu kiek ta dinastija atnešė nuostoliu ir nelaimiu Lietuvai.
Jeigu vietoje navickiu,, stepukoniu ir t,t. butu pakliuve kokios blinkeviciutes, paluckai, karbauskiai... Tai, tada, Tokie patys tvarto starkevičiai,- pultu seima su šakemis, --tapkinai ruoštu demonstracijas, ju "etikos " komisijos kasdien rengtu posedžius ir šalintu iš seimo...- Gražulio ir Žemaitaičio šviežiausi pavyzdžiai.
Šiandien seime Marazmu ir žvygiu diena?
-- Ar ne jau trečias ožyno elito pasirodymas, šiandien? Etatiniai kiemsikiai,- JAV, - prastesni stengiasi toliau smardinti eteri.
Šiandien pijarinimosi diena.Paprašė seneliokas kad jį pafotagrafuotų ,kad kas 3 minutes jo fotkes į portalus talpintų.Ruošiasi diedas rinkimams
Gal ir nereikės neeilinės. Nausėda grąžintus Vyriausybės įgaliojimus galės kuriam laikui pasilikti. Kodėl tik Šimonytei galima tai ministro nepaskirti, tai eurokomisaro nepasiūlyti mėnesiais? O kol įgaliojimai bus Nausėdos, tai žiūrėk ir tarpinstitucinis sutarimas atsiras, ką siųsti.
@Bruknė tikrai taip imanoma? visai idomu, tik kodel niekas iki siol to neminejo. tikrai sudominote
@tikrai? Neįmanoma. Vyriausybei atsistatydinus iškart kažką skiria eiti MP pareigas. Tai nebūtinai turi būti Šimonytė, gali skirti kažką iš ministrų, bet valstybės be Vyriausybės palikti negalima nei valandai.
@Ne Tiesiog paskaitykite 84 Konstitucijos straipsnį apie Prezidento galias.

6) priima Vyriausybės grąžinamus įgaliojimus išrinkus naują Seimą ir paveda jai eiti pareigas, kol bus sudaryta nauja Vyriausybė;

Atkreipiu dėmesį - "išrinkus naują Seimą". Nors įgaliojimus Vyriausybė turi grąžinti ir po Prezidento rinkimų.
Ir toliau:

8) Vyriausybei atsistatydinus ar Vyriausybei grąžinus įgaliojimus, ne vėliau kaip per 15 dienų teikia Seimui svarstyti Ministro Pirmininko kandidatūrą;

Per 15 dienų galima daug ką suspėti.
@Ne Ir kaip ten Belgija 2 metus gyveno? Ir vis dar ju rusai ir kiniečiai su baltarusiais neužpuolė?
sesija ... del lanzbergio ...AKIU MUILINIMAS .... Pamatysit ...per ta sesija nauju "dovaneliu " gausime !!
Specialiai menkystos konservai tempia, laukia kol opozicija išsilakstys atostogų, o tada buldozeriu bandys prastumti nevykėlį Landsbergiuką. Tikėkime, kad jo kandidatūros netvirtins Prezidentas, arba atmes Ursula.
kad Lietuvoje tvartelio piš gali pasiūlyti tik mėšlo į komisarus, o mėšlas ES nereikalingas ir taip visur pilna, o ir patiems seimūnams net ir vagims prieš rinkimus kažkaip nepatogu mėšlą tvirtinti komisaru.
@Nieko naujo Kokie jie šlykštus...

Šiandien, tvarto marazmu žvygiu diena... - ru tankistes nėra,- reikia garsiai paloti, --pasipiarinti ir tyliai išlaižyti broilerio/monikutės sėdimasias...
Naujus pasipinigavimo saltinius itvirtint .... Nes bijo nespeti ....
Būtinai rašykit apie tą patį kasdien po 5 kartus,gal greičiau paskirs...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų