Seimo pirmininkė persigalvojo: į Putino globojamą komandiruotę nevyks

Kadenciją baigiančio Seimo pirmininkė „darbietė" Loreta Graužinienė paskutinę akimirką pakeitė savo planus ir į Tarptautinį humanitarinį forumą (THF) nevyks, rašo „Lietuvos žinios“.

Šis Azerbaidžano sostinėje Baku organizuojamas renginys turi du globėjus - Rusijos ir Azerbaidžano prezidentus. Seimo valdyba praėjusią savaitę vieningai pritarė L. Graužinienės keturių dienų komandiruotei į Baku. Seimo pirmininkė planavo išskristi trečiadienį, tačiau paskutinę akimirką apsigalvojo.

Azerbaidžano sostinėje THL rengiamas penktą kartą. Vienas jo atsiradimo iniciatorių buvo tuometis Rusijos prezidentas, dabartinis premjeras Dmitrijus Medvedevas. Iš jo THU kuravimo tradiciją perėmė dabartinis Kremliaus šeimininkas Vladimiras Putinas.

Anot Seimo Užsienio reikalų komiteto vicepirmininko Audroniaus Ažubalio, kai renginį globoja V. Putinas, kyla dviprasmiška situacija. „Manau, kad Užsienio reikalų ministerija turėjo labai aiškiai ir primygtinai patarti Seimo pirmininkei susilaikyti nuo tokios kelionės. Nes renginys vyksta labai jautriame regione, kuriame ne be Kremliaus veiksmų atsirado įšaldytas konfliktas", - teigė parlamentaras.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų