Antradienį planuojama paskelbti naujojo opozicijos lyderio pavardę.

Kam atiteks šis postas, lems burtai. Į opozicijos lyderio kėdę pretenduoja Darbo partijos, Tvarkos ir teisingumo frakcijų bei Mišrios parlamentarų grupės kandidatai - Vytautas Gapšys, Valentinas Mazuronis ir Rima Baškienė.

„Darbiečių“, „tvarkiečių“ ir „valstiečių“ grupę sudaro 31 parlamentaras.

Birželio 8 d. buvęs opozicijos lyderis Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos narys Gediminas Kirkilas atsistatydino iš šių pareigų. Jau buvo paskelbta, kad opozicijos lyderio vairą perims Socialdemokratų partijos pirmininkas, Seimo narys Algirdas Butkevičius.

Šiuo metu Seimo Socialdemokratų partijos frakcija vienija 26 parlamentarus.

Darbo partija atmetė Socialdemokratų partijos pirmininko A. Butkevičiaus įtarimus, kad nutraukta Seimo opozicinės daugumos sutartis yra Darbo partijos kerštas. Darbo partija niekada nekerštavo ir neintrigavo, o sutartis su socialdemokratais buvo nutraukta dėl to, kad jie nesugebėjo tinkamai atstovauti opozicijos interesams, teigiama Darbo partijos frakcijos Informacijos centro pranešime.

„Skirtingai nuo socialdemokratų, mes niekada nebuvome kerštingi ir neišdavėme savo ideologinių vertybių. Darbo partija nepuola iš vieno kraštutinumo į kitą, o daro tai, ką žadėjo Lietuvos rinkėjams“, - sako Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas.

REKLAMA

Anot V. Uspaskicho, socialdemokratai nesugebėjo pateisinti opozicijos lūkesčių ir tinkamai atstovauti Lietuvos žmonių interesams.

„Per pusę metų vadovavimo opozicijai socialdemokratai neatnešė jokios naudos nei visuomenei, nei valdžiai. Jie negirdėjo kitų argumentų ir nuomonių. Ta dalis visuomenės, kurios interesus turėjo ginti opozicija, savo balso Seime praktiškai neturėjo. (...) Toks socialdemokratų elgesys diskreditavo opozicijos vardą ir mažino žmonių pasitikėjimą Seimu. Todėl Darbo partija, Tvarkos ir teisingumo partija bei valstiečiai liaudininkai nutarė daryti kitaip“, - teigia V. Uspaskichas.


Rašyti komentarą...
k
kaseta
2009-06-15 13:46:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Butu labai geras pavyzdys seniems seimo nariams, kurie isitikine, kad jauni zmones nieko nesupranta, kad tik jie turi patirti is kurios jaunimas turi mokytis.
Atsakyti
0

Aplikatė
2009-06-15 14:11:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šis "šaunuolis" irgi yra baudžiamosios bylos figurantas. Darbo partijoje, matyt, kitaip negali būti - vadovauti turi tik su įtariamojo ar teisiamojo "kokybės ženklu".
Atsakyti
0

D
Dimes
2009-06-15 17:58:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
,,Darbo partija atmetė Socialdemokratų partijos pirmininko A. Butkevičiaus įtarimus, kad nutraukta Seimo opozicinės daugumos sutartis yra Darbo partijos kerštas. Darbo partija niekada nekerštavo ir neintrigavo, o sutartis su socialdemokratais buvo nutraukta dėl to, kad jie nesugebėjo tinkamai atstovauti opozicijos interesams, teigiama Darbo partijos frakcijos Informacijos centro pranešime."

Kažkodėl man ši pastraipa kvepia politiniu užsakymu. :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų