Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nsisvaidyk tokiais prakeiksmais.Ten buvo ukrainieciu darbas!Maziau liskit tiems ukrainieciams i uzpakalius,geriau pasidomekit del ko kilo sis karas.Kaltinkit amerika,o ne rusija!
Už tokius siūlymus turėtų būtų šalinami iš darbo. Recesija, Infliacija, bedarbystė, pinigų viskam trūksta, skola valstybės didėja, kalbama apie karą.... O kažkas seime tokius reikalus aptarinėja... Kaip tai išvis įmanoma.

P.s. ne už rusus aš tikrai, bet absurdas čia visiškas. Tai ir puodelių, šakučių, peilių, lempučių dizainus kuriuos namie naudojame gal pakeiskime... ką jau kalbėti apie seno dizaino daugiabučius...:)
Ar tiem pedikam viskas gerai? Griaukit TV bašnią, ko laukiat? Juk jis irgi sovietinis! Ai, langus pakeitė! Ir, ko, gero liftus, sienas dar perdažė... Pedikai sumauti!
Tegu pirma pasako kiek šimtų milijonų kainuos kelio ženklų keitimas. Kelių būklė Lietuvoje tragiška, tegu sutvarko provėžas ir duobes atsiradusias pagal europos standartą, bus žymiai daugiau naudos. Kas sugalvojo keisti tegu iš savo kišenės ir finansuoja.
>..... trys zodziai ... na ir oziai...
kaip šuo nuobodžiauja tai sau kiaušinius laižo, o čia...(gal jau geriau laižytų tuos kiaušinius, nei kurptų įstatymus mums ant galvos ir už mūsų pinigus)
Kelius taisykite kur jau per blynus vaziuoti nebegalim ir zvyro bent po kelias masinas papilkite kur vietomis vos galim pravaziuoti respublikinio ar rajoninio lygio keliais
Noras keisti kelio ženklų dizaina kyla, kai turi įmonės gaminančios ženklus akciju. Žemiškas noras. Tik kodėl už tai turi sumokėti visuomenė?
Tai jei Vyšniauskas ir kiti neturi kur pinigų dėti tai gali būti ir dizaineriais. O kaip su seimo sandėlio dizainu, nes čia tai tarybinis nuo asortimento iki seimo narių naudotojų.Be to absurdas viską vertinti tik pagal vienų dioptrijų akinius,net techninius reikalus.
Nu taip. Homofobiška perėja nuotraukoje. Reikia keisti. Gal kol nevėlu, pervadinam svetainę 4procentai.lt į 5procentai.lt ?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų