Seime prisiekė du nauji parlamentarai – „darbietis“ Jonas Pinskus ir socialdemokratė Marija Aušrinės Pavilionienė.

Seimo narių gretas papildžiusios buvusios Seimo narės prof. Marijos Aušrinės Pavilionienės Seimo narės įgaliojimus Vyriausioji rinkimų komisija pripažino nuo liepos 7 dienos.

M. A. Pavilionienė pakeitė iš Seimo pasitraukusią europarlamentare tapusią socialdemokratę Viliją Blinkevičiūtę.

J. Pinskus Seime pakeičia į Europos Parlamentą išrinktą Darbo partijos lyderį parlamentarą Viktorą Uspaskichą. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) yra pripažinusi J. Pinskaus įgaliojimus nuo birželio 22 dienos.


Rašyti komentarą...
a
arturas
2009-07-07 11:06:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
she is back... negi socialdemokratai neturi kuo pakeisti Blinkevičiūtę ... siaubas .. tiek daug jaunų, talentingų ir ambicingų žmonių Lt ...
Atsakyti
0

R
Rezistentė
2010-02-26 09:04:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveikinu, Gerbiamą profesorę M.A.Pavilionienę.
Norėtųsi, kad socialinis gyvenimas būtų normalizuotas visuomenės lygmeniu. Tokia mažutė nedarbingųjų dalelytė ir ta negali ramiai gyventi. Reikia atstatyti įprastą tvarką ir įprastines gyvenimo sąlygas. Reikia atstatyti darbo žmogaus statusą ir pabrėžti, kad visko pagrindas yra žmonių darbas. Inteligentai taip pat turi dirbti savo darbą. Lietuvos žemė krauju aplaistyta: kokie buvo žiaurūs pasauliniai karai, nusinešę milijonus gyvybių! O mes susijungėme su savo priešais: sunaikintos gamyklos, fabrikai, išgrobstyta žemė, sprogdinami visuomenės veikėjų paminklai, griaunamas kultūrinis paveldas. Ponų valdžia tikrai nereikalinga.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų