Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Darbieciams reikia daug kantrybes, su cia byla. Bet as tikiu, kad jie bus stiprus ir irodys visiems, kad yra nekalti
Aš irgi pritariu, kad reikia leisti dirbti tokiems geriems politikams. Kam dabar naikinti tą neliečiamybę. Pasibaigs kadencija ir pratęs bylos nagrinėjimą. Juk tiek laiko teismai vilkino šitą politinę bylą.
Dabar naujajam Seimui svarbių darbų yra daug, tai gal reikia leisti dirbti. Nereikia naikinti teisinės neliečiamybės. O pasibaigus kadencijai, praradus teisinę neliečiamybę, byla būtų atnaujinta. Juk ir rinkome Darbo partiją tam, kad dirbtų tai, kas nebuvo dirbama žmonių labui.
Jei turetu kiausinius ir butu nekaltas. Atsistotu pries seima ir paprasytu panaikinti jo nelieciamybe. O ne muzolius kaip dabar trintu. I seima perbego vien todel, kad net europarlamentas ateme nelieciamybe. Dabar tikis issisukt su dauguma.
Visos bylos pries sukcius, vagis ,vokelininkus ir kontrabandininkus yra politines.Laisve visiems?
Būtų konservatorių valia nubaustų dabar ir šią minutę. Nervukai pašlijo, visiškai nebesivaldo
jei kas atidžiai stebi šią bylą, tai prieš seimo rinkimus visada prasideda intensyvus darbas prokuratūroje ir aišku pasipila neigiama informacija spaudoje ir televizijoje ant DP. Po rinkimų viskas atslūgsta ir vėl laukiama rinkimų..... be to, kolektyvinės atsakomybės LR nėra, tad naudojantis prezidentės ir prokuratūros terminais, jog tai byla ne prieš asmenis, o prieš partiją, tai vadovaujantis tokia logika, visi teismai prieš atskiras konservas prilygsta teismui prieš konservuotų partiją, t. y. ir konservų partija yra nešvari, ir ją reikia uždraust....
Manau,kad šitie žulikai viską iki gal jau apsvarstė ir viską tems iki galo ir išlips švarūs ir sausi iš balos.Teisybės nėra pas mus Lietuvoje ir nebus,kol tokia valdžia bus.
Koks čia mūšis, juk nėra įrodymų, kad galima būtų nuteisti, o dar ir seimas priverstas šitame katile virti, kur teisėsauga nesudeda taškų.
Darbieciams reikia daug kantrybes, oponentai niekaip nerimsta. Bet as tikiu, kad jie bus stiprus ir ta irodys visiems jog jie nekalti.
Seime prasidėjo mūšis dėl „darbiečių“ teisinės neliečiamybės