Rašyti komentarą...
Aš kreipiausi su įvairiais skundais bei prašymais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane, mano nepilnametį vaiką ir kitus piliečius yra organizuotas tikras teroras, kuriam tiesiogiai vadovauja ir jį organizavo įstatymo “iškrypėliai” iš Klaipėdos m.apylinkės ir apygardos prokuratūrų, policijos ir teismo, kurių pavardės ir titulai Jums yra žinomi. Manau Naglis Puteikis turi buti mūsų tautos Prezidentas.
Koks is jo politikas?..Kas cia per komentarai neissilavinusiu skaititoju? Ka, jums koncervatoriai gera padare kad liaupsinat sita bezdzone?
Nori nuteisti žmogų, kuris jau nebe KPD Klaipėdos padalinio vedėjas už tai, kad jis eidamas su paveldo sauga atsakingas pareigas - būdamas Klaipėdos padalinio vedėju nesuderino neatitinkantį išduotų sąlygų projekto. Tai reiškia, kad teismas N.Puteikį privers pasirašyti? Tada Puteikis vėl turės būti įdarbintas į KPD vienai dienai, kad patenkinti UAB "Investicijų kvadrantas" pinigingus norus, t. y. pasirašyti to UAB nesąmoningą projektą? Kas šiuo metu trukdo tam UAB kreiptis į KPD ir prašyti parašo? Yra naujas vedėjas, ar vedėja ir viskas baigsis.
Tačiau, berods rugsėjo mėn. UAB negavo parašo ne tik iš naujo KPD vadovo, bet ir iš Klaipėdos savivaldybės. Tai reiškia, kad ir naujas KPD vadovas nevykdo teismo sprendimo, t. y. turi būti patrauktas atsakomybėn? Kodėl UAB "Investicijų kvadrantas" nesikreipia į prokuratūrą su prašymų patraukti ir naują vadovą? Išvada: nori susidoroti su Puteikiu.
Kažkoks "Dunių slėnis". Na kokia iš vis teisę turi teismas spręsti paveldosaugos klausimus? Ką jie apie tai išmano?
Dabartinė prasimušusi architektūra, ypač Klaipėdoje, yra beždžionių lygio. Mokomasi žaisti stiklo gabalėliais. Klaipėdos senamiesčio architektūros stilius pasibaigė su naująja geležinkelio stotimi; net ankstesnė autobusų stotis, k.t."Žemaitija" ir kiti H.Manto gatvės raudonų plytų pastatai turėjo savitumą. Savo nevaržomais vėjais architektai įtikėjo nugriovus "Kapitolijų" ir pastačius naują pastatą. Tiesa, griovimo tradicijos atsirado sovietais - viešbutis "Klaipėda", skulptūra "Neringa" atsirado vietoj senų vertingų pastatų. Po minėto viešbučio komplekso pagausinimo, įtikėta kad bet kur galima statyt bet ką. Dabar eidami gatve turime markstytis nuo iš visų pusių plieskiančių atspindžių. Ir prieš miesto svečius atrodom kaip Saulėnas su blizgančiais treningais.
atvirai paskelbti komisijos balsavimą, gal tada bus aiškiau kas už korupciją!
Seimo nariui. Daugiau tokių.
neturime nei savo STT, nei prokuraturos, nei apskritai valdzios? Kas gina viesaji interesa?
Jei teisus Puteikis, tai ar atsakys Klaipėdos STT ir prokurorai dėl neveikimo ginant viešąjį interesą? Kažin vėl ar Neprigulnoj Lietuvoj viršesnis pinigas ,ar teisingumas?Keičiasi gen prokurorai ,o visos senos bylos buksuoja ,liko vietoj...
bravo, Seimo nary!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų