Savaitgalis laukia pelkėtas: automobilių langų gramdyti nereikės, vėl taškysime balas

Visų Šventųjų dienos rytą sostinėje orai niūroki. Nedidelis rūkas sklaidytis nesiruošia. Oro temperatūra šiek tiek aukštesnė, nei pastarųjų dienų, tačiau apie šilumą kalbėti neverta. Sinoptikai teigia, kad apie ją bus galima kalbėti šeštadienį ir sekmadienį.

Penktadienį, lapkričio 1-ąją, tai šen, tai ten vis palynos ir dienos pabaigoje bus paliję jau visur ar beveik visur. Kai kur tvyros rūkas, atkakliai nenorės sklaidytis. Aukščiausia temperatūra sieks 4–9 laipsnius šilumos, pajūryje bus apie 10 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, artimiausią parą bus būdingi šiam metų laikui orai. Jie bus debesuoti, kai kur kai kada pasitaikys menkų prašviesėjimų. Ir naktį, ir dieną tai šen, tai ten vis palis, naktį kai kur su šlapiu sniegu. Be to, naktį kai kur susidarys plikledis. Rūkas nenorės sklaidytis nei naktį, nei dieną. Naktį vyraus 1–3 šilumos, Žemaitijoje kai kur apie 0, dieną vyraus 6–8, prie jūros apie 10 šilumos“, – kalbėjo sinoptikas Naglis Šulija.

Šeštadienį ir sekmadienį orus lems iš vakarų atslinkęs ciklonas. Orai bus debesuoti, dažnai, bet tikrai ne nuolat, lis lietus. Visą laiką pūs stiprokas, gūsingas pietinių krypčių vėjas. Šeštadienio naktį vyraus 1–3 laipsniai šilumos, kai kur apie 0, dieną bus apie 6–8 laipsnius šilumos. Sekmadienio naktį atvės iki 4–6, dieną bus iki 10–11 laipsnių šilumos. Vėl taškysime balas. Žiemos laukti aiškiai per anksti.


Rašyti komentarą...
V
Va
2019-11-01 10:46:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailystė apibūdinant orą- "pelkėtas sekmadienis".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų