Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
ner ka paneiginet.
brolis jau viesai atsiprasineja uz broli. tevas ruosia pasisakyma. jam sunkiau. augino, auklejo, o gavosi nieksas. turetu but nemalonu
ner ka paneigineti.
broliui jau geda, tevas ruosia pasisakyma sunaus vieso bludo klausimu. jam sunkiau, vistik augino, auklejo, o gavosi nieksas. turetu but skaudu
Čyvas aiškai "nusičyvino". Nemoka demokratiškai diskutuoti. Tegu Paleckis mano kaip nori - tai jo teisė. Bet ir jį paneigti reikia demokratiškomis formomis ir formuluotėmis.
Vėl apie save pasisakei.
Užtat "tikri lietuviai" labai nuoširdūs savo etatiniame darbe :) Net už visiškus skatikus. Bile tik rubliais :)
Labai jau "perspektyvu" ir saugu šiandien iš Paleckio daryti kažkokį klykiantį idiotą. Neįtikinai ,Čyvai , savo nuoširdumu.Už tai "tautinio" praktiškumo - pats tas kiekis:))).Linksmai čia tu.
Atsakymui į šiuos klausimus nereikia tiek daug rėksmingų šauktukų. Iš tų 200 tūkstančių buvo keliolika tūkstančių kadrinių SA kariškių ir KGB pareigūnų. Jų Lietuvoje jau beveik nebėra. Nemažą dalį sudarė karo veteranai, dalis jų ai, dalis jų išvyko į savo Tėvynę, daug jau išmirė, naujų nebeatsirado. Absoliučią daugumą likusių partiečių sudarė tik "šiaudiniai" komunistai, stoję į partiją tik dėl tarnybinės karjeros išvyko į savo Tėvynę, daug jau išmirė, naujų nebeatsirado. Asoliučią daugumą likusių partiečių sudarė tik "šiaudiniai" komunistai, stoję į partiją tik dėl tarnybinės karjeros arba pasidavę partkomo sekretoriaus įkalbinėjimams ir pažadams, kad gal greičiau gaus butą, paskyrą automobiliui ar paaukštinimą darbe. Panaikinus LKP valdžią neliko ir tų pasigailėtinų stimulų.
Atsakymui į šiuos klausimus nereikia tiek daug rėksmingų šauktukų. Iš tų 200 tūkstančių buvo keliolika tūkstančių kadrinių SA kariškių ir KGB pareigūnų. Jų Lietuvoje jau beveik nebėra. Nemažą dalį sudarė karo veteranai, dalis jų išvyko į savo Tėvynę, daug jau išmirė, naujų nebeatsirado. Absoliučią daugumą likusių partiečių sudarė tik "šiaudiniai" komunistai, stoję į partiją tik dėl tarnybinės karjeros arba pasidavę partkomo sekretoriaus įkalbinėjimams ir pažadams, kad gal greičiau gaus butą, paskyrą automobiliui ar paaukštinimą darbe. Panaikinus kompartijos valdžią nebeliko tų pasigailėtinų stimulų. Liko tik keliolika tūkstančių idiotų, pasivadinusių socialdemokratais, siekiančių valdžios lovio, prie kurio pripuolę jų vadovai - buvę LKP nomenklatūrininkai, lengvai tapę milijonieriais.
Čyvas sumaišė: klykia ne Paleckis, o pats Čyvas.
o kuom tau, pridurke, Islandija blogiau uz Amerika? nepaskandinamas NATO lektuvnesis pripazino mus pirmas. nejaugi manai, kad tai nebuvo suderintas veiksmas? cia tau pripazinimas ne is Nauru saleles uz $50mln :)

Skaitomiausios naujienos




Į viršų