Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Iš tiesų kokia čia kontrolė laisvoje šalyje,taip išeina, kad vaikų teisės ir aplamai valdžia mums nurodinėja,moko,kontroliuoja,kaip gyventi kaip auklėti vaikus.pagalvokit jei vaikas turi rimtų sveikatos problemų tai tėvai turės dar ir vaikų teisėms aiškintis kodėl jis čia serga.gimstamumas mažėja nes šitokioj sistemoj gimdyti retai kas ryžtasi.
O kodėl vaikų teisės nedirba, kai vaikai susiduria su psichologiniu smurtu mokykloje tarp mokinių ir mokytojų? Ką jie tada veikia?
Nei mokykla (jei taip jau galima pavadinti) nei vaiku teises neturi teises reguliuoti ka man daryti del savo vaiko ko ne. Kas atsakys uz suzalotus vaiku psihikas del patyciu? Kurios vyksta mokykloj? Narkotines priemones kurios platinamos mokykloj?kas uz tai atsakys??? Ne nuo to galo ziurit berazumiai
@Luka Vat būtent prekyba narkotikais ir rukalais mokyklos teritorijoje! Kodėl vaikų teisės čia nesikiša???
O šita valdžia apskritai ką nors sugeba? Jau tokio nesugebėjimo, nesiorientavimo realiame gyvenime, ko gero, eilinis žmogus niekaip nesugebėtų pasiekti. Panašu, kad sekinama lietuvių kamtrybė... Dideliais tempais lekiame iki tokių protestų, kokiusatome per televiziją... Kol šitos valdžios niekas neišmes, tol ji sėdės nagais ir dantim įsikibusi...
O jūs be tėvų gąsdinimo ir baudų dar ką nors sugebate? Pirmiausia išsikuopkit mėšlą mokyklose, o paskui į šeimas lįskite! Programos perkrautos nesveikai, pradininkui priduota tiek namų darbų, kad be tėvų pagalbos nesugeba nei susižiūrėti, nei atlikti, o jų darymas užtrunka ne vieną valandą, be to, dar mokyklos įsivaizduoja, kad ir savaitgaliais mokiniai gali dirbti, mokyklose tempas nežmoniškas. Jei mokinys suserga, iškart po ligos turi viską atsiskaityti! O kodėl neatsiskaito mokytojai ir direktoriai??? Kodėl po ligos neatsėdi darbe praleistų valandų??? Ir nepasakokit pasakų - nieko jūs neaiškinat! Jei vaikas suserga, mokytojas jam NIEKO papildomai neaiškina, mokytojų darbą nemokamai turi atlikti tėvai! Pavydas suėmė, kad kokį vargšelį tėvai teišgali kartą per metus į užsienį išvežti, nes po krūvos mokesčių, krūvos rinkliavų mokykloje per atostogas to negali padaryti? Valio! Atimkite ir paskutinę galimybę tokiems vaikams kažką pamatyti!
Ką sugeba tai tik tėvus bauduoti!!! Reali situacija mama dirba daug valandų ir ji viena augina vaikus! O jei darbas pamaininis ir ką jei?! Mest darba ir sedet is pasalpų!!!! Nes jei mama iseina anksciau į darba nei vaikas viskas... Vaikas pramiega vaikas toliau uz miega! Ar 6ryto prie ugdymo durų kokį trčioka pristatyti?! Toliau tevai daug dirba o po darbo dar ir namie veiklos ir pasirūpint svara,maistu ir ttttt...Tai jūs man padakykit?! Kaip tai padsryti taip supistai vienam is tėvų!!!! Ir dar sedet prie pamokų su vaiku? Kada 20.val.vakaro?! O jei tevai iki tiek dirba?! Tai su vaiku sedet iki 24val.prie pamokų!!! Nes ne visi pradinukai gabūs vieni atlikti namų darbų... tai nuo kada ir kas pradinukams uzduoda namų darbus?! Prailgintos pamokos kam jos? Jei nesugeba ten atliky namų darbų!!!! Jūs tik įstatymūs padlos kuriat! Gal jūs kūrva pradekit kūrt plaba kaip kelt pragyvenimo lygi paprastiems zmonems! Su normaliomis valandomis! Tada nereikes tiek pistis valandų!!!! Ir vaikai bus labiau priziūrėti!!!! Per jūsų nuoistus įstatymus taip ir vyksta! Jūs issigimelių paradas pedofilu nesutvarkot! Patycių nesuvaldot mokyklose!!!! Bet va bled bauda svarbiausia!!!! Galima as valstybe ir svietima uzbauduosiu?! Kaip mano vaikas mokykloj apsirukys THC? Kas atsakingas? Tevai? Vaikai tai mokykloj?! Ko jūs bled nesprendziat tokių problemų!!!! Kad mūsų salis niuchu salis darosi! Valytojos mokinius dangsto kaip apsivozia vaiksto! Apsirūke ir tttt!!!! Normalu?! Nea! O kaip vaikas nenori eot į mokykla tai manau švietimo kaltė!!!! Ne tėvų ir ne vaiko!!!!
Dirbau mokytoja šiemet vieno rajono mokykloje. Buvau pakraupusi. Yra mokinių, kurie per pusmetį atėjo į 13 pamokų iš 90. Yra tokių, kurie vaikšto į 2 pamokas per savaitę, o 3 praleidžia. Turėjau mokinių, kurie nei karto per metus neatliko namų darbo, nes visada sako, kad aš nebuvau praeitoje pamokoje, todėl nežinau, kas užduota. Klasėje dirbti negali, nes nieko nesupranta. Mano pamoka mokiniams yra kasdien. Įdomiausia, kad visos pamokos pateisintos, mes mamytės rašo ir rašo, kad vaikas sirgo. Tik vat įdomu, kokia liga galima sirgti tris dienas kiekvieną savaitę visus metus?. O po to štai tokie vaikai neišlaiko pasiekimų patikrinimo. Ir konkrečiai pas mane į kabinetą veržiasi tos pačios mamos su grasinimais, kad aš esu kalta, jog jų vaikas kažko neišmoko, siūlo net nuleist man automobilio padangas. Dar ir direktorė aiškina, oi tėvai jūsų darbu nepatenkinti, mokiniai nieko nemoka. Tai, žinote, aš burtų lazdelės neturiu, neisiu po pamokų asmeniškai į namus, nelankysiu kiekvieno, kuris neranda laiko į mokyklą ateiti. Aš pati esu mama ir esu prieš tą lankomumo griežtinimą kaip mama, bet realiai mes visi dabar turėsime kentėti būtent dėl tokių tėvų, kurie nesuvokia, kas yra normalu. Viena, kai vaikas serga ar išvažiuoja, nu bet kas kita, kai tiesiog piktybiškai sukčiauja ir jų suvaldyt jokių priemonių nėra. Ir kiti mokiniai tai mato. O kam eit, jei galima neit?
@Raselė Užtenka tų 13 pamoku. O as durnas lankiau. Gauni 5 ir pilnai užtenka. Jokiam darbe tu pažymių vis tiek netikrina.
O kas ataskys už pyderastizmo stūmimą mokyklose buldozeriniu būdu?
@Z Tu atsakysi.
O jūs paklauskite bet kurį vaiką, ar jis noro naudotis savo teise mokytis iki 16 metų?! Aišku kad nenori! Ir kas sugalvojo kad vaikai privalo mokytis? Tai sugalvojo vslstybė, o ne patys vaikai. Taip kad pati valstybė pažeidžia vaikų teises priversdama juos mokytis!
@Lapė Matai, tik tėvai yra kalti be kaltės. Vaikų teisės yra tik ten, kur tėvai nors pirštą pajudins. Tiek mokykla, tiek mokytojai, tiek vaiko teisės gali klysti, gali žlugdyti vaiką, ir jos bus nekaltos, jie visi gali klysti ir už tai neatsakyti, o vaiko teisės dar už savo už klaidas ir pinigus gauna! O tėvai auklėja savo vaikus neatlygintinai, va todėl ir gali iš jų išsidirbinėti, lįsti į asmeninį gyvenimą prisidengę neva asmeniniais pranešimais. Kas būna, kai anoniminis pranešimas nepasiteisina? Paprastai anonimas baudžiamas. Kas būna, kai vaiko teisių pranešimai nepasitvietina? Galima ėsti gyvenimą šeimoms, trikdyti jų ramybę, atimti poilsio laiką, o prizas - vaikas lieka namie. Žodžiu, tai išskirtinė nepakaltinamųjų kasta, kuri neįgali atsakyti už savo veiksmus...
Ir vėl naują jovalą užverdam, nesutvarkem elektros sutarčių iki galo, pencijų kaupimo. Darem pridarem jovalo, kuris taip ir liko neiškuoptas, dabar naują užvirsim. Gal reiktų nesikišti į tėvų vaikų auklėjimus,o labiau tobulinti patį vaikų ugdymą, kad noriai begtų į mokyklas, mokėti juos užimti.
@Aurelija Siūlote 1 problemą tvarkyti pusę metų, tada tik kitą – ar ir namie taip tvarkotės. Vaikai turi lankyti mokyklą – mes irgi nenorėjom, bet lankėm. Nieko, dabar jau trūksta juodadarbių, bus nauja tokia karta.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų