Šauktinių sąraše – Karbauskio sūnus

Trečiadienį paviešinus šauktinių sąrašus, paaiškėjo, kad į karinę tarnybą šaukiamas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderio Ramūno Karbauskio sūnus Mantas Karbauskis, skelbia lrt.lt.

Tiesa, kaip teigė politikas, jo sūnus mokosi Kanadoje, tad tarnauti neis. Sūnaus pavardė įrašyta į Kauno regiono šauktinių sąrašą. Vis dėlto, kaip teigė LVŽS lyderis, jo sūnus į karo tarnybą neis, nes studijuoja užsienyje.

Trečiadienį paskelbti šių metų karo prievolininkų sąrašai, į kuriuos įtraukti apie 38 tūkst. 18–23 metų jaunuolių. Nauja šiemet tai, kad į šauktinių sąrašus įtraukiami ir aukštųjų mokyklų studentai.

Sąrašas sudaromas atsitiktine tvarka, naudojantis kompiuterių programa. 2020 metų šauktinių sąrašus ir nurodymus dėl atvykimo datos galima pamatyti svetainėje sauktiniai.karys.lt.

Iš į sąrašus šiemet patekusių jaunuolių į tarnybą įvairiuose Lietuvos kariuomenės daliniuose planuojama pašaukti 3828 karo prievolininkus.


Rašyti komentarą...
I
Idomu
2020-01-15 16:21:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur Gabriuko sunelis,juk rusai puola,o jis ne kariuomeneje?
Atsakyti
-3

R
Regyna
2020-01-15 16:06:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ko jis išskirtinis Garbauskio sūnus geras kitus apmėto baudomis jai netarnauja o če nu geras
Atsakyti
-4

M
Morta
2020-01-15 16:14:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas mokosi niekur neina . Pristato pažymą . Kas nedirba tada . Lansbergio anukelio irgi sunelis neina , parodykit , kuris eina , geriau .
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų