Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
žeminti kitus žmones ir kitas šeimas. Jei jo šeimą kas sulygintų su kokiais nors personažais, jam būtų saldu? Kas davė teisę kr. bažnyčiai skalpuoti ir tyčiotis iš žmonių pasirinkimo gyventi kartu?
@kas suteikė teisę Saudargui
Jie ne tik nori "gyventi kartu', bet ir vaikų - klausimas kieno?
@kas suteikė teisę Saudargui
Jie ne tik "nori gyventi kartu", bet ir lenda į mokyklas ir plauna smegenis vaikams, propaguodami savo gyvenimo būdą, nori įteigti jiems kad tai "normalu"
@To
kiek vaikų turi? Aš turiu keturis vaikus. Mano vaikai mato “tradicinės” šeimos modelį. Kokį modelį jie kurs, jų reikalas. Ne nupezusiems XIX a. atsilupėliams spręsti kaip jie gyvens. Kitoks gyvenimo būdas niekam netrukdo. Nei vienas pagrindinis maršistas neturi darnios, tradicinės šeimos. Jiems tai tik bačka užlipti ant politinės scenos. O tautos priešams puikiai galimybė nešti rytų saulę ir tradicijas.
@Ko
Dirglusis tata esi, o gal mama? Vaikams nėra sveika nervuoti tėvai, pasirūpink geriau savo psichine sveikata. Dėl vaikų
@Ko
Kad turi 4 vaikus tai nereiškia kad esi geras tėvas ar mama - kai užauginsi vaikus dorais žmonėmis, tuomet galėsi girtis ir kitus mokyti, kaip jiems gyventi - ir dar - žegnokis jeigu maršistai ir ptunas sapnuojasi , dauguma Lietuvos žmonių dar nepraradę sveiko proto ir galvoja apie savo vaikų ateitį o ne sako kad " jiems tas pat kas bus su jais"
@Ko
Ką ką kurs? Modelį? Oho kokie skambūs žodžiai...Tai bent aukštas lygis...ir rytų saulė vis teka ir niekaip nepateka - gal čia tavo slapta svajonė?
@To
Greičiausiai tai tavo slapta svajonė. O gal tiesiog vienintelė mintis, kuri tavo galvos tuštumoje užsilaikė
@a ne?
Netepk kitų kuo pats kvepi
@kas suteikė teisę Saudargui
O kas spaivotiems suteikė teisę tyčiotis iš heteroseksualų ir iš savų homoseksualų?? "Didžioji" dauguma savo elgesiu kenkia ramiai gyvenantiems homoseksualams, kuriems nusišikt ant jūsų paradų ir kitų reikalavimų. Kaip pasakė vienas gėjus - kad ir kaip norėčiau, gamtos mums neduota pasigimdyt savų vaikų, tad su tuo ir susitaikėm.
Tiksliai įvardinta
P-Y-D-A-R-A-S-U krastas,ta visa PROEB+PROEBAL+PROPYSSATIKA-BABUJIN-BANDERBALTIKA...i RUSSIJOS SYBIRA tu PYDAR=ISGAMU...turies darbo ir DULKINTIS NABUS kada.
@caras
kas galvoj, tas ant liežuvio? Dalyvausi parade? Tik rudąją išsiplauk.
Seimo narė ponia S. iš tribūnos sakė, kad Lietuvoje yra 1 milijonas h-lų, jeigu netikite pažiūrėkite lnk žinių praeito ketvirtadienio - čia ji rimtai ar tai konservatorių siekiamybė?
Kažin kaip ta motera S. Įsivaizduoja ateitį - kad du vyrai augina svetimą mergaitę arba berniuką? Arbi dvi bobos svetimą berniuką, atimtą iš kitos šeimos? Tai visai nejuokinga
@Klausimas
Patikslinimas, ne du vyrai, o du "vyrai"
@T.y.
Arba virai? Tuomet kabučių nebereikia.
@Klausimas
o tu norvegų, švedų, danų ar olandų paklausk… augina ir vargo nemato. geriau nei girtos motinos į šulinį sumėtyti ar girto tėvo bei jo draugų prievartaujami.
@Atsakymas
o tai homoseksualai visi blaivininkai, nevartojantys ir ištikimi? Juokinga ar ne - tai visai kita žmonių rasė, be nuodėmių.
@Atsakymas
Geriau paklausk tų vaikų - tyrimai jau buvo atlikti JAV - vaikai turėjo psichologinių problemų, turėjo polinkį į savižudybę - baisu pagalvoti kaip jie jautėsi - bet tokiems kaip tu to nesuprast
@Atsakymas
Geriau parašyk kiek narkomanų toje tavo Olandijoje, ir apie legalią prostituciją
@Atsakymas
Norvegijoje yra tokia Barnevernet- šitos įstaigos norvegai bijo labiau nei velnias kryžiaus, nes ji gali už nieką atimt vaikus ir perleist juos vienalyčiams
Konservuotojai su liberastais ir socdemais- prostitutėmis baigia užkonservuoti Lietuvą - kas į užsienį pabėgp, kas pas Abraomą - nori paversti kažkokia zona be žmoniu- provincijoje tai jau matosi
sprogdinančių dalykų su tuo nelemtu Sėjonienės Civilinių sąjungų projektu – kai paskaičiuoji, kokia Tėvynės sąjungos ir Lib. sąjūdžio frakcijų dalis rėmė jo pateikimą: „nedaliberalai“ – 69% (su V.Čmil-Nielsen ), konservos – 76%.
Tad šuo požiūriu konservos liberalesni. O liberalų sąjūdis turėtų keisti ne tik logotipą (kurio daugelis nesupranta), bet ko gero ir pavadinimą, kuris musėt jau aiškiai netinka. Pvz. Gentvilų dėžutininkai.
Tad šuo požiūriu konservos liberalesni. O liberalų sąjūdis turėtų keisti ne tik logotipą (kurio daugelis nesupranta), bet ko gero ir pavadinimą, kuris musėt jau aiškiai netinka. Pvz. Gentvilų dėžutininkai.
@Vienas įdomesnių ir smegeninę
partnerystės įteisinimas – liberalų ir socdemonų programose. Tad balsavimai pernai ir šįmet atrodo labai įdomiai. Akivaizdu, kad jų programos skiriasi nuo tikrosios seimūnų nuomonės.
Gavot grašių tai dabar šoksit pagal Briuselio xedikų dūdą
...
...
klausimas-o kaip su asmenimis kurie nores sudaryti sajunga su givunais
O užsiimantys analiniu turėtų irgi būti homikai. Ar čia normalu?
Saudargas LGBT šeimas palygino su Kafkos „vabalu“: žmogus gali kuo nori save laikyti