Rašyti komentarą...
Lietuvoje kažkuri organizacija kreipsėi jau į prokuratūrą dėl šio preparato (vakcinų kriterijų jis netenkina ir kaip skiepai nėra registruotas) neteisėto platinimo. Jis registruotas Lietuvoje ir ES kaip receptinis vaistas, o jį išrašo ne gydytojas, patikrinęs paciento sveikatą ir įvertinęs visu kitus vaistus ir susirgimus, o premjeras ir kiti politikai. Kas tada nusprendžia, pagal kokius medicininius parodymus kai kurie žmonės negali jo vartoti, tai gal jau žmogus susileido, o jam negalima? Mes registruodamiesi patys pasirenkame receptinį vaistą, kurio mums neskyrė. Tokia tvarka eina po BK. Ministras ir apskųstas prokuratūrai.
"Linai" ir panašiems. Jus varo iš proto faktai, kurių negalit paneigti, faktai, kuriuos nors kiek raštingas, gali pasitikrinti pats ir jūsų grasinimai, gąsdinimai "Dievo rykšte" virsta paprastu pirstelėjimu. Niekaip negalit pripažint, kad savo tvarkos pasaulyje neįvesit, kad jūsų veiksmai, kurie kelia grėsmę žmogaus sveikatai ir gyvybei gali turėti toli siekiančias pasekmes. Ir jūs tai puikiai žinot, bet kol neprimygo uodegėlių, draskotės iš paskutinių, keikiat viską ir visus. Pakartosiu: niekada nebus jūsų viršus ir mes, skirtingai nei jūs, nebūsim svetimos valios vykdytojai. Gyvensim, judėsim po pasaulį, ne mums kurmių dalia.
@Algis O, išlindai, gerai pagalvojai ir sukurpei atsakymą. Šiaip klausimo tema buvo kita ir į jų tu taip ir neatsakei. Vėl švaistaisi skambiais lozungais - visai kaip per paradą sovietmečiu. Geriau vėl pudruoti smegenis nei pasakyti vieną frazę - sutinku arba ne. O judėt tau niekas netrukdo, gyventi taip pat. Jei kas ir bandys primygti uodegėlę , tai tu gali nepergyvent dėl to, tavo mažosios nieks nepasieks. Ir vėl pasikartosiu - ar tu, norintis visus atvesti į rojų, praplėšti jų nematančias akis, sutinki apmokėti mano medicinines išlaidas. Tik tu pasižadėsi, aš eisiu sustiprinančios dozės.
@Lina Štai ką reiškia, kada nebelieka savo smegenų, tik kantriai kalt išmoktą maldelę. Nėra su pačia apie ką kalbėti, sutikti ar nesutikti galima diskutuojant su protingu žmogumi. Per netrumpą gyvenimą susitikau visokių ir jei veltis su kiekvienu durnium į šnekas, gyvenimo neužtektų. Aš siekiu, kad žmonės norėtų gyventi, keliauti po platų pasaulį, bendrauti ir pasitikėti vienas kitu. Jūs siekiat kuo daugiau numarinti savo kliedesiais, kuo daugiau užnuodyti protų.Ir šokit pagal savo lėlininkų dūdelę, čia jūsų pasirinkimas. Nusiramink, jums visiems, kurie savo melo nuodais siunčiat myriop ir savus, ir svetimus, visuomet būsiu rakštis. Ir apie ką diskutuoti?
@Algis mes duodam tau Algeli kelia, firfink kur tik sirdele geidzia-įvisas keturias puses!:))
@Algiui Negalima i visas puses neticia valzei i isange ikri
@Algis Dievu aš tavęs negąsdinau, nes pati netikiu. O faktai - kaip valdosi su pandemija Hondūras, Senegalas, Malavis, Džibutis, Gvatemala??? Kodėl spaudoje linksniuojamos tik tos šalys į kurių kišenę gali įlįsti vakcinų gamintojai. Ten ką neserga, nemiršta ar mums tai neįdomu??Nors vakcina jau galima ir nevadinti - sklinda info, kad tai tik receptiniai vaistai, taip bent jau parašyta jų informaciniame lapuke. Paneik tai jei gali ir turi vakcinos info lapuką. Laukiu.
@Algis Smulkmena - savo nuomonę visada turėjau ir ją gindavau ir ginu. Jei pradėsi argumentuoti faktais, o ne lozungais , gal ir patikėsiu ir nuomonę pakeisiu. Dabar tavo šnekos primena komjaunimo sekretoriaus paistalus per komjaunuolių susirinkimą. Net tais laikais turėjau savo nuomonę ir nebijojau jos pasakyti. O tu sugebi tik įžeidinėti ir nusukti kalbą nuo esmės. Kadangi tik tokie tavo argumentai, tai gal neteršk eterio.
@Lina Antivakserių faktų man nereikia, savo kliedesius vartokit patys. O kitos informacijos jūs nepriimat, nes tai griauna jūsų pasaulėlį ir kuratorių nuorodas. Tad kalbėtis neturim apie ką. Jūs man visuomenės rakštis ir jus reikia gydyti. Vaistai būna ne visada skanūs, tad tokios tokelės. Ačiū.
@Algis Išgerk vidurius laisvinančių vaistų, gal palengvės. Aš tau faktų nesiūliau, o prašiau pagrįsti savo argumentus faktais. algi, algi trūksta tau ir išsilavinimo ir kantrybės ir iškalbos. Bandai apsimesti mediku ir visus gydyti, o pačiam pagalbos verkiant reikia.
@Algis grėsmę žmogaus sveikatai kelia vaistiniai preaparatai, kurie nėra iki galo ištirti, nuo kurių yra begalės pašalinių veiksnių, tiems vaistiniams preaparatams gydytojai turi išrašyti receptus, nes jie yra receptiniai, o be receptų receptinius preaparatus įstatymas draudžia pardavinėti ir naudoti ir jei gydytojas išrašys šitą receptą, kad jį gali suleisti žmogui, tai jis turi kaip ir prisiimti atsakomybę, kad žmogui nieko nenutiks, kad jis pilnai ištirtas ir gali šitą preaparatą naudoti.Tai prašome elgtis pagal įstatymus, o ne kiekvienoje tarpuvartėje, ar autobuse leisti kažką ir bet kam, nežiūrint į to žmogaus ligas ir pan. Šita nesamonė turi baigtis.
Taigi "petys už laisvę" nepasitvirtino. Gavosi si--kna už laisvę...
@miau kas 7 mėnesiai nauja modifikacija, kaip kukurūzo. gal jau sekančią žiemą nebijosime šalčio?
Kai bus priimtas istatymas del sveikatos zalos atlyginimo, tuomet ir skiepysimes.
@Ir ka? Gal norit pakartoti Niujorko policininkų "žygdarbį"? Ar medicinos darbuotojų? Tūkstantis policinkų atsisakė vakcinuotis ir... visi atleisti iš darbo. Teismai atleidimus iš darbo pripažinti antikonstituciniais ATMETĖ. Medikai neatleisti, tik suspenduoti, be sveikatos draudimo, kurį mokėjo darbdavys. Ir ką? Ogi nieko, dangus nenugriuvo. Gal ir Lietuvoje nenugrius?
@Algis ne visur Niujorkas, kai kur visai trūksta darbuotojų. Kiek žinau, pas mus nesis---kiepiję gauna voke--lius ir tiek žinių. Kon--vėjerio nesustabdysi.
@Algis Dar kartą klausiu, algi, ar gelbėsi 1 vakcina vakcinuotą asmenį ir sutiksi pasirašyti vekselį. Vekselį, kad tu sutinki apmokėti visas po skiepo atsiradusių problemų tyrimo ir gydymo išlaidas. Jei tau taip rūpi žmonių gerovė, tai sutik - išgelbėsi nors vieną sielą. Sumažinsi antivakserių gretas ir tapsi didvyriu. Tai ar sutinki apmokėti mano sveikatos tyrimus, jei po antrojo skiepo vėl prasidės problemos???
@Algis pas mus nereiks atleisti, patys išeis, yra migrantų, bus kam pakeist, svarbiausia, kad Algis dėl nieko nepergyventų, o dabar žmogelis pergyvena, kad vakcinos utilizuojamos irmonės sveiki lieka:))
@Algis algis tyli, algis darbą baigė - bent jau šiandien.
@Algis tai kad konstitucijos nebėr, jei ji būtų galiojanti, iki tokio bardako nebūtų daeita, kai šalyje jau kaip ir visiškas nihilizmas, žmonės supriešinti, kalbėtis nebemoka, medicina žlugusi, vyriausybei rūpi visus subadyti, nesvarbu kokia kaina ir kokia vakcina, ''avys'' suvarytos į žardžius, kulkos dar nezvimbia pro ausis, bet karas vyksta...
Kai aiškiai ir protingai, be gausaus tuščiažodžiavimo, dulkė su gausybe pakalikų žmonėms nesiblaškydami ir nemeluodami paaiškins, kas ir kaip, tada gal ir skiepysimės trečiu skiepu. Bet kažin, nes skelbiama apie ketvirtą ir t.t. skiepus.
Pydervaldziai
Pasidalink isgelbek gyvybe !!
Pasidalink isgelbek gyvybe !!
Sunkios covid-19 ligos eigos priežastis: Cukrus! Vakar pranešiau apie 240 000 iki šiol atliktų SARS-CoV-2 tyrimų analizę ir jos rezultatus: cukrus yra pagrindinis sunkių ligos atvejų ir mirčių kaltininkas. Šiandien noriu parodyti, koks pavojingas yra cukrus ligoninėse. Taip pat nereikėtų pamiršti cukraus pramonės vaidmens ir jos didžiulės reklamos bei lobistinės kampanijos. sapereaude .lt/2021/12/01/sunkios-covid-19-ligos-eigos-priezastis-cukrus/
Dabar negalima vakcinuotis. Nes nauja virusa pasitiksite su silpnu imunitetu po vakcinos.
Visi zino, kad karantino metu negalima vakcinuotis.!
rumble. com/vpsq25-spdinga-dr.-julie-ponesse-kalba-kanados-demokratjos-fondo-konferencijoje-li.html
Kaip ne diena, taip naujiena. Bus kaip prie Butkeviciaus: is ryto vienaip, po pietu - kitaip, vakare - dar kitaip....
Į viršų