Rašyti komentarą...
Nesiruošiu skiepytis kažkokia nesąmone. Pas mus, mokykloj, šiuo metu suserga tie, kurie skiepyti.
Gal užteks apsimesti, kad SAM ar kažkam rūpi mokyojų sveikata. Išmokom pasirūpinti patys. Privačiai, beja, mokamai. Ir dvigubą sveikatos mokestį mokant. Visus kvitukus už mokamus testus surinksiu ir po šito karo perduosiu apmokėjimui. Slušnio vaikams ir anūkams smeniškai.
Be komentarų
dieve 8000 tkst. mokytoju nesirgusiu ir neskiepytu?Ir kaip jie dar neismire per du metus??Juolab, kad pastoviai tarp vaiku, virusiuko platintoju.
gerai butu,jei mokytojai iseitu is darbo
Ar jau, daėjo, lyg žąsiai per ilgą kaklą! Ačiū Dievui, seniai laikas. P.S. O lapams šluoti žmonių reikia, bet ir ten reikia vakcinuotų, kaip bus?
@Algis Bus taip, kaip bus, o bus kad norejo kaip geriau, o isejo, kaip visada, kol vakcinuos, tol nesibaigs ir pandemija, virusas tai mutuoja nuo skiepo.
Geriau išeiti iš darbo ir pakeisti kitu,jeigu aš nuo pat pradžios pandemijos ne užsikrečiau ir nesusirgau,bendravau ir bendrauju su sergančiais,tai taip išeina turėčiau pasiskiepyti,kad susirgčiau,bet tikrai nesiskiepysiu ir nežūdysiu savo natūralaus imuniteto su eksperimentinę vakcina.
@Dan.Ema o kiek tokiu persirgusiu, kur seimoje vienas sirges, o kitas net nezino, kas tas kovidas, nors abu neskiepyti ir kartu gyvena viename kambaryje..
Tik 8000 išprususių mokytojų, visi kiti tik edukuoti.
Is zmoniu KAIMO NEISVATYS.
Jų tikslas skiepinti, kad kuo daugiau vyresnio amžiaus mokytojų išeitų poilsio anapilin.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų