Rašyti komentarą...
...jus isties tokie kaip as galvoju-ar zemesnio proto?Keletas klausimu: Kaip lektuvas be leidimo gali pakilt ? Kirst siena? Kas apie tai zinojo ?
Dabar nusipirk masina ir nepraeik Technikines...bet vaziuok i uzsienius,net 7 valstybes pravaziuok...stabdo,bet nestok..isjunk viska..tik vaairuok..Paskui palyk parkavomo aikstelej. Juk tuoj susektu..dabar ne tie laikai,yra kompiuterizuota viskas.Matomai gera bizni nuveze..spejo ir pabegti.Liudna,kas vyksta Lietuvoje.
Sumokejo24 tukst. paskraide ir pamete. Neturi zmogeliai pinnigu kur det. Zaronskis turi gera uznugari tikriausiai.
ka gi , pardavėja sušaudys su turto konfiskavimu ...
Pardavėjas keisčiausias, elgėsi lyg žaislinį lėktuvėlį parduodamas. Įtartina.
Kokso miltu bus prasuke ,i visks
Vaikų darželio fantazijos... Tikiu kad mūsų "rimtos ir specialios" tarnybos išsiaiškins tai, kas ir pirmokui aišku.. Automobilio pirkimo atveju viskas sudėtingiau. O lėktuvą nusipirkti visai paprasta? Užtenka žvirblo koją prispausti ir pirmyn??
Daktaras kažkuriame etape irgi buvo tapęs Bulgaru.
Tech.apziura baigėsi. Tai kodėl sakoma,kad Lietuvoje buvo galima skraidyti ? Komentuoja kazkoks debilas. Ir dar naujiena,kad kiekvienas kaimas turi aerodromą.....
Pakilti legalu su lektuvu be technines apziuros jo jo jooooo kaaaa cia tauzijaaaat nu kas ka tepe kas ka prasuko kada isaiskes ar reiks padeti isaiskinti bet gali daug kam nepatikti tiesa :DDDD
Į viršų