Šalčininkuose sulaikytas išradingai kontrabandą vežęs vilkikas: slėpė po miltais

 Šalčininkų kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė į Rusijos Kaliningrado sritį 20 tonų miltų vežusį vilkiką: po legalaus krovinio maišais buvo aptikta beveik 50 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabanda.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį (birželio 9 d.) į Šalčininkų kelio postą vilkiku „Daf“ atvažiavęs Rusijos pilietis V. S. muitinės pareigūnams deklaravo tranzitu per Lietuvą į Rusijos Kaliningrado sritį ketinantis vežti 20 kvietinių miltų krovinį.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šalčininkuose sulaikytas į Kaliningradą kontrabandą vežęs vilkikas: cigaretes slėpė po miltais

Tačiau patikrinus vilkiką mobiliąja rentgeno kontrolės sistema, muitininkams kilo įtarimų, jog po miltais gali būti slepiama kontrabanda. Tad automobilis buvo detaliai patikrintas: iškrovus tik dalį maišų su miltais, po kroviniu aptiktos kontrabandinių cigarečių dėžės. Iš viso rasta 16 200 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ Gold“ ir „Minsk 5“, kurių vertė – apie 52 tūkst. eurų. Rusijos pilietis buvo sulaikytas, apklaustas, o kitą dieną paleistas.

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų