Šalčininkų rajone įkliuvo cigarečių kontrabandą gabenęs vyras

 Šalčininkų rajone Purvėnų užkardos pasieniečiai sulaikė pusantro tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių gabenusį vietinį gyventoją. Krovinį jo bendrai per sieną permetė iš Baltarusijos teritorijos.

Sekmadienį apie 1 val. 30 min. VSAT Purvėnų užkardos pasieniečiai per vaizdo stebėjimo sistemą užfiksavo du asmenis, kurie buvo Baltarusijos pusėje ties Šalčininkų rajono Tausiūnų kaimu. Jie per valstybės sienos liniją jos nepažeisdami Lietuvos pusėje buvusiam asmeniui permetė krovinį.

Į įvykio vietą iškart nuskubėjo arčiausiai buvusi VSAT sargyba. Už maždaug 500 metrų nuo sienos su Baltarusija Purvėnų užkardos pasieniečiai sulaikė 32-ejų Šalčininkų rajono gyventoją. Nešikas gabeno tris dėžes, kuriose buvo 1,5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių „Premjer“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką su įkalčiais įkliuvusiam pažeidėjui gresia administracinė bauda nuo 1500 iki 4300 eurų. Po apklausos Šalčininkų rajono gyventojas paleistas. Jam įteiktas šaukimas atvykti į teismą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų