S. Skvernelis: Gedimino kalno atstatymui lėšų iš ES nereikia

Premjeras Saulius Skvernelis sako, jog papildomų lėšų iš Europos Sąjungos (ES) Gedimino kalno nuošliaužų sutvarkymui nereikia.

47

„Kalbant apie Gedimino kalną, aš noriu pabrėžti, kad nėra čia jokio klausimo dėl nepakankamo ar trūkstamo finansavimo. Finansavimas yra pakankamas tiesiog tie darbai, kurie daromi, yra imlūs laikui ir viskas labai priklauso nuo oro sąlygų. Dabar sąlygos geresnės ir darbai intensyviai vyksta“, – interviu LRT radijui sakė S. Skvernelis.

Paklaustas, ar bus kreipiamasi į Europos Komisiją (EK) dėl paramos Gedimino kalno sutvarkymui, premjeras atsakė, jog tai nebus daroma.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gelbstint Gedimino kalną aptiktas sprogmuo

Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas pirmadienį kalbėdamas apie galimybes gauti paramą, skirtą nuo liūčių nukentėjusiams žemdirbiams, teigė, jog Briuselio galima prašyti paramos ir Gedimino kalno atstatymui, nes jo irimas irgi yra liūčių padarinys.

Jis teigė, kad šią savaitę bus kreipiamasi į EK dėl paramos Gedimino kalno sutvarkymui ir nukentėjusiems ūkininkams iš Solidarumo fondo, skiriančio lėšas didelių gaivalinių nelaimių atvejais.

REKLAMA

Šiuo metu yra baigtas tvarkyti rytinis Gedimino kalno šlaitas. Nuošliaužų vietos šiame šlaite žiemos laikotarpiui, nukasus ir išvalius supiltinį gruntą, užpiltos skaldos sluoksniu. Papildomai buvo paklota drenažinė sistema, sustiprintas įgriuvęs pagrindinis takas, reikalingas tolimesniems tvarkybos darbams kalno aikštelėje vykdyti.

Kitos nuošliaužų pažeistos kalno vietos dar tvarkomos. Kalnas šiuo metu lankytojams uždarytas.

 


Rašyti komentarą...
P
Petras
2017-12-05 08:50:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gedimino kalno griūtys prasidėjo iškirtus medžius jame. Greičiausiai tai suorganizuota pinigų plovimo tikslu. Medžiai šaknimis laikė velėną ir tonomis išgarino perteklinį dabar besikaupiantį paviršinį vandenį. Ką ponai nori ,tą turi...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų