Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kodėl klanas galvoja, kad lietuviai yra veršiai. Atseit Laimutė, kurią gina Kryževičius, Šedbaras ir Co yra vargšė, silpna moteriškė. vargšė laimutė, nes gali turėti patį galingiausią Lietuvoje stogą.
geras straipsniukas,daugiau tokiu
jo,nusivyliau tevynes sajunga,o visada galvojau,kad jie,tai mazesnis blogis,vadinas,klydau
labai išlepintas ir vartotojiškas.Vis dėlo,su juo galima diskutuoti.
ir pozityviai.Drąsiai ir vyriškai.
Aušrele, kiek Tau moka už parašytą komentarą?
žurnalistų galėtų plačiau paanalizuoti galimybę iškviesti nešališkus ekspertus iš Amerikos,Anglijos ,Vokietijos ištirti pedofilijos ir žudynių bylas.Tik tai padėtų sutaikyti tautą.TIESA....Tai pasiūlė R.Ozolas ir D.Kuolys po kovo 23 d.teroro.Ir niekas neišgirdo?....Finansavimas-iš lėšų švaistymo L.S. išlaikymo fondo?...Šios Garliavos tragedijos šviesoje matosi,ko vertas kiekvienas seimūnas.Labai daug netikėtumų.
Tau sakė- "Nesiklausyk-čia ne tau.".
Nemėgstu komentarų,bet sudomino klausimas.Šitokia veikėja Venckienė dar gyva,o visi opozicijoj-žuvę.
Ačiū,Blynuk.Fu,nu ir pasirinkai savo vardą.Taip nemėgstu blynų(ar supratai jumorą?).Kas per debiliška(o mūsų ne tokia)būtų valstybė,kad už priešišką patvoriniam nuomonę,grėstų mirtis?Bet,tau ačiū.Svarbiausia,už tai,skirtingai violetiniams,kad nesidrabstai purvais,o argumentuoji,nors aš su tavim nesutinku.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų