Rusijos sankcijų įtaka Lietuvos ekonomikai bus nedidelė

 Rusijos sprendimas riboti žemės ūkio ir maisto produktų importą Lietuvos ekonomikai bus nedidelė, savo ruožtu bus ieškoma galimybių padėti verslui, tvirtina prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Įtaka mūsų ekonomikai bus nedidelė, praktiškai nematau jokių bankroto galimybių, tai bus daliniai pelno praradimai vienam ar kitam verslui. Labiausiai tai pajus vežėjai, visi kiti tikrai susitvarkys, ir esame pasirengę ieškoti galimybių padėti verslui. Taigi manau, kad reikia laikytis labai ramiai ir žinoti, kad artimiausiais metais tikėtis, kad mūsų kaimynas bus labiau logiškas, labiau besilaikantis tarptautinių taisyklių, neturėtume, ir su tokia žinia reikia išmokti gyventi“, - ketvirtadienį Lietuvos radijui sakė prezidentė.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas vieneriems metams uždraudė ar apribojo žemės ūkio produkcijos, žaliavų ir maisto produktų importą iš šalių, taikančių sankcijas Rusijai. Tokį įsakymą V.Putinas pasirašė trečiadienį, pranešė Kremliaus spaudos tarnyba. Įsake nenurodomos konkrečios šalys ar produktai.

REKLAMA

Šį žingsnį Maskva žengė, reaguodama į praėjusią savaitę Vakarų įvestas naujas sankcijas, kurių taikiniu pirmą kartą tapo svarbūs Rusijos ekonomikos sektoriai.

Jungtinės Amerikos Valstijos ir Europos Sąjunga praėjusią savaitę paskelbė naujas sankcijas Rusijos bankams, energetikos ir gynybos firmoms, kruopščiai suderinus veiksmus prieš Rusiją, kuri, pasak jų, kursto separatistų judėjimą Ukrainoje.


Rašyti komentarą...
V
Vadakste
2014-08-07 10:57:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aisku , kad pades is strukturiniu fondo pinigu gautus is ES , o kas pades pensininkams , minimunininkams , kai nieko nebegali nupirkt is gaunamu pinigeliu . Galbut reiketu mazinti PVM, nors maistui.
Atsakyti
0

l
laikina
2014-08-07 14:25:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po Naujųjų metų,aplink Maskvą ištuštėjus milžiniškiems sandėliams,Putino pavaldiniams bus duotas įsakymas kažkaip sureguliuoti būtiniausių prekių tiekimą.
Kaikariui gerai,dabar jo kolchozas Kalugos srityje galės suktis 120% pajėgumu. :)
Atsakyti
0

z
zm
2014-08-07 19:07:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai uždraudė pieno produktus, visi skaičiavo nuostolius, pagal reakciją neatrodė, kad tai būtų "niekis". Dabar gali būti blogiau. Prezidentaujančiai vienodai rodo. Jei kas eis prie prezidentūros, gaus guminių ir ašarinių.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų