Rašyti komentarą...
Trafi visiems žinoma Lietuvoje programėlė prieš atnaujinant ,reikalauja sutikti kad vartotojo duomenis yra saugomos Amerikoje , ar tai yra normalu !?!?!?
Taigi dabar atkreipkime dėmesį kad Lietuva nuo Rusijos netoli tepaejo ir viskas čia daroma su mūsų oligarchų žiniomis dėl didesnio indėlio į vis nesibaigiančio biudžeto kiaurą skylę...
Nesinaudokit yandex taxi, pelnas eina tiesiogiai i kremliu .
na būkit budrūs tautiečiai, nesusižavėkit sūriu pelėkautuose
na tie lietuviai tikri asilai reikia dziaugtis kad dideja konkurencija mazeja kainos ir isvis reikia draugauti su rusu juk mes kaimynai
@naida su rusu, bet ne su Kremliumi
@naida Tai tu naida ir bendrauk su tai rusais.rusu kapitalui nera ir nebus vietos Lietuvoje.uztenka jau 60 metu sedejom ir draugavom su tais pakalikais.
Šaunuoliai, jei nepatinka - kas įleido juos...ta pati korupcijos šaka...vyrai - malacy rebiata - delaite babki...kiek lietuvoje dar atsiras milijonierių...ne vien landsbergių giminė....o naujų uspaskichu dinastija.
Viskas kas susiję su Rusija kelia panika. Marazmatiku kraštas, net juokinga
idomiausia man tai kokiu tarifu bus veziojami keleiviai?
O duomenų saugumo niekas neužtikrina. Nei Google, nei Facebook, nei kokios kitos įmonės. Štai pirkau vieną kompiuterinę programą iš Vokietijos, o po kelių savaičių jau siūlymas pirkti kitokią programą iš kito tiekėjo (nežinau kokios šalies), mat įsigijus tą programą, labai verta įsigyti ir kitą. Klausimas: iš kur ta kita įmonė žino, kad aš įsigijau tą programą? Ogi iš tos Vokiečių įmonės žino. Aišku, kaip dieną. Tai kuo kitokesni vakarai už rytus? Niekuo. Visur tą patį šūdą mala ir saugumo duomenims niekur nėra. Tai atsiribokime ir nuo vakarų, jei taip bijomės dėl saugumo! Saugiausia tarp uždarų sienų savo teritorijoje ir niekur nekišti nosies, štai taip, broliai lietuviai.
@Gintaras Tau vatnykai broliai...
Man tai parodo mūsų bukumą, išankstines nuostatas ir politikos kišimą į verslą. Jei ateina įmonė iš vakarų- puiku. O jeigu iš rytų- Putinas. Kažkokie fobiški esame. Savivaldybės net tarpusavyje bendradarbiauti negali, jei tas bandradarbiavimas su rytais. Tai kur lygios teisės, demokratija, kur lygios galimybės? Pasibaigia. Jei Rusija norėtų, tai seniai būtų pasiėmusi Klaipėdą. Kam jiems ta ubagiška Lietuva? Klaipėdą nusirėžtų, o likusi dalis pati prie lenkų galėtų šlietis, nes be Klaipėdos Lietuva iš karto tuščia vieta taptų. Niekas. Bet neatėmė, neužpuolė. Tai gal tas Yandex.taxi tą misiją vykdys? Avinų gauja tie lietuviai...
@Gintaras Tai, kad TAVO bukumas akivaizdus. Kalbant reiktų kažką išmanyti, o ne nuo bačkos rėkaut. Apie kokias teises, demokratiją ir lygias galimybes Rusijoje kalbi?? Be to prie ko Klaipėda, kurioje berods 82 proc. lietuvių gyvena. Ar įsivaizduoji, kad putkė ten referendumą organizuos?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų