Rusijos humoristas Svetlakovas skubiai paguldytas į ligoninę su koronavirusu

Rusijos humoristas, buvusi KVN žvaigždė Sergejus Svetlakovas atsidūrė ligoninėje dėl koronaviruso, skelbia „Lenta“. Jo teigimu, medikai nusprendė perkelti į „geresnes sąlygas gydymui“ galinčią suteikti gydymo įstaigą dėl atsiradusių komplikacijų plaučiuose.

Pramogų žvaigždė pripažino, kad jo plaučiuose aptiktas „nedidelis pažeidimas“, kurį sukėlė Covid-19. Maža to, S. Svetlakovui laikosi aukšta temperatūra, medikai įtikino jį gydytis ligoninėje. „Globaliai žiūrint viskas kontroliuojama, ačiū“, – „RIA Novosti“ pasakojo jis.

Apie S. Svetlakovo diagnozę buvo pranešta lapkričio 11-ąją. Medikai nusprendė jį perkelti į kitą ligoninę, kurioje sudaromos geresnės koronavirusu sergančių pacientų gydymo sąlygos. 

„Telegram“ kanalo „Baza“ šaltinių teigimu, S. Svetlakovo plaučių kompiuterinės tomografijos nuotrauka parodė 24 proc. pažeidimą. 

42 metų S. Svetlakovas, pradėjęs savo karjerą KVN, daugelį metų dirbo Rusijos televizijoje TNT ir „Pervyj kanal“. Labiausiai išgarsėjo savo vaidmenimis projekte „Naša Russia“. 

Rusijoje per pastarąją parą buvo nustatyti 21608 nauji koronaviruso atvejai. Daugiausiai naujų užkrėstųjų buvo Maskvoje (5997) ir Sankt Peterburge (1667). 439 žmonės mirė nuo Covid-19. Viso šiuo metu šalyje gydoma apie 500 tūkst. koronavirso pacientų.

 


Rašyti komentarą...
A
Abejoju
2020-11-12 11:36:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žurnalistų raškiava: kaip galima “ paguldyti su koronovirusu”? Vienoj lovoj ar vienoj palatoj ? :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų