Rašyti komentarą...
Žirinovskio doktrina - bauginkim,blefuokim,grobkim.
Susitars su amerikonu ir viskas
O jūsų manymu, jog Lietuva paskelbusi Rusija teroristine valstybe neperžengė ribų? Kaip civilius galima vadinti teroristais? Nėra buvę to žmonijos istorijoje. Tai gal ir Vokietiją paskelbkime teroristine valstybe, Prancūzus taip pat?Didžiąją Britaniją?Sveiku protu nesuvokiama ką Lietuvos valdžia išdarinėja. Jie stumia Lietuvą į badą, ir karą! Ir jūsų manymu Rusija turi tylėti ir leisti kaip kokiam Pincerio šuniukui loti ant jos? Ir istoriškai jie gali tai padaryti, juk jie ir sutiko su nepriklausomybę, kaip ir su Berlyno siena.
@Lietuvos pilietė ''Nera buve to zmonijos istorijoje'' ar tikrai ?? Kaip jus zmones nesuprantat , kad jeigu apie esama situacija nekalbesi ir nieko nedarysi sutiksi ruskius isskestom rankom be pasipriesinimo tai galiausiai ir liksi visa likusi gyvenima su kopustu ir vodkes stakanu rankoj , geriausiu atveju ... Negi jus akla ir nematot , kad karas siaip ar taip ateis taip mes visi uz taika isskyrus viena nesveika zmogu kuris savo propaganda paveikes dauguma ruzijos zmoniu , ju net cia Lietuvoj pilna , leiskit paklaust kaip manot ka tokie zmones darys suzinojus , kad ruzija puola baltijos salis ? Sedes ramiai namie ir lauks kol i ju duris pasibels koks kacapas ir pasakys kad jie uz rusus ? ne ... Jie eis vogt ir zudyt(ka daro ir Ukrainoj) ir suvedinet savo saskaitu ... Taip kad geriausia iseitis tam pasiruost kiek imanoma labiau ir ruskiu isvis neprisileist ... Postringaujat apie taika , bet ar jus suprantat , kad Putino pozicija yra paprasta ir isdestyta ne karta viesai ''arba duodat tai ko as noriu arba karas'' , tai gal atiduodam viska ko reikalauja su taika putleriui ir likusi gyvenima gyvenam bandydami islikt ... Kaip ir ruzijoje gyvenantys zmones apart dvieju miestu ...
@Arturas Visiškai pritariu Artūrui ir stebiuosi žmonėmis,kurie mano,kad ,,sėdėjimas po lapais,, ir tylėjimas juos išgelbėtų nuo rusijos agresijos.
@Lietuvos pilietė Tu, durne, išsitrink galvą su česnaku, gal pradės smegenėlės veikti. Jei išvis pas tave yra tos smegenys. Tu ne Lietuvos pilietė, o kremlinė utėlė!
O jūsų manymu, jog Lietuva paskelbusi Rusija teroristine valstybe neperžengė ribų? Kaip civilius galima vadinti teroristais? Nėra buvę to žmonijos istorijoje. Tai gal ir Vokietija paskelbkime teroristinevalstybe, Prancūzus?Didžiąją Britaniją?Sveiku protu nesuvokiama ką Lietuvos valdžia išdarinėja. Jie stumia Lietuva į badą, ir karą! Ir jūsų manymu Rusija turi tylėti ir leisti kaip kokiam pincerio šuniukui loti ant jos?
@Lietuvos pilietė ne- neperžengė. Daiktus reikia vadinti tikraisiais vardais.
Kelios kartos nebalsuos , savo liežuviais mumis visais rizikuoja
@Už konservatorius
balsavau ir balsuosiu
@Už konservatorius Tik už juos
@GRAFAS Maladec uriukas
ko mums dar mažai, visko visi turim, kiek čia žmogus tegyvena argi negalime gyventi visi draugiškai, tegu laimingai gyvena mūsų vaikai ir anūkai ,tegu pasaulyje būna taika.
Turi žinoti savo vietą ! Jų urodų lišnexromosomnų vieta prie parašos !
Karo čia , mūsų valdžia labai nori kariauti
Gal pagaliau pradėsim vadinti daiktus savo pavadinimais - ne Sovietų sąjungą okupavo, o Rusija okupavo. Atkūrė savo imperiją ir pavadino naujų pavadinimų, Sovietų sąjungą. O šiaip šitas Rusijos išsidirbinejimas gan rimtas išpuolis, kuris gali tapti pretekstu įtampoms prie mūsų sienų. Neva sutartis Rusijos su Lietuva dėl sienų darosi niekinės. Visai nenustebsiu tokią eigą iš Rusijos.
Į viršų