Rašyti komentarą...
dieve, bet koks tas mauricas protingas, kaip 100 kinieciu.
kada putinas persikels Respubliką
kada putinas persikels Respubliką
Kada putinas persikels Respublikos medijos raudongvardiečius, zzz aktyvistus, orkų gynėjus pas save į bunkerį - tik laiko klausimas. jam tomkaus rūporas reikalingas kaip ir lukašenka. du vandens lašai.
Eina peskovas bunkeriu, staiga jaučia spyrį į šikną, atsisuka, o ten penki putinai atkišę nykščius: kuris įspyrė?
pasakėlės apie Rusijos caro ligas
pasakėlės apie Rusijos caro ligas
@Žaidimas bunkeryje bunkerius ir gausybę antrininkų jau nejuokingos. Jis tikrai su didelėmis keistenybėmis, tačiau nemąstanti liaudis kol kas tokį remia. Propagandos galia „nedavertinta“.
gal nekariaukime kare ,kuris mums paprastiems pilieciams neaktualus,greiciau karas del turtuoliu ambiciju,kada kada nors gali vadovauti ir kiti,kuriems nerupi finansinis statusas,o tai jau vyksta pasauliniu lygiu,kvaisteleje ponai toks pastebejimas...
Prašome paaiškinti, kodėl ekonomistai mus gąsdina recesijomis?
1-2 proc? - visai nieko! Ar augimas mažės - ar žūsim? Ne.
Bedarbystė augs? Ar pirmą kartą? Labai daug nereikalingo dramatizmo. "Nuostoliai", "grėsmė" , "praranda" - ah Mauricai!!!
dabar gąsdina Ukrainos sutriuškinimu
dabar gąsdina Ukrainos sutriuškinimu
@Galina ir ne ekonomistai, o „karybos ekspertai“ (STT ilgokai tūnojęs Papečkys ir kt.), karo pramonė Vakaruose nepakankamai išplėtota, o jos augimas šiuo metu būtinas. Lietuvoje tokios pramonės beveik nerasta.
sitas pakratys kojas.
Putino "strategavimas" Rusijai baigsis tuo, kad jos BVP už 2023-čius metus bus "net" 0,9 trn.$. Koalicijos, remiančios Ukrainą kare už išlikimą ir nepriklausomybę bus per 67trl.$. Gal kam kas neaišku, kuo viskas baigsis? Primenu admirolo Jamamoto žodžius, pasakytus po sėkmingo Perl-Harboro antpuoplio: "dabar mes pabudinom miegantį drakoną ir taip nusprendėm savo likimą".
Hitleris 1944-1945 m. priešinosi
Hitleris 1944-1945 m. priešinosi
@A+B su gana menku BVP ir be masinio naikinimo ginklų. Kažkas panašaus į Pearl Harborą buvo Kryme 2014 m. Sureaguota itin vangiai. Tuomet – „rusų pavasaris“ ir karinė spec. operacija Ukrainos valstybingumui likviduoti nuo 2022 02 24. Ir šiaip patartina sekti ne Papečkį ir pan., o bent austrų pulkininką Reisnerį, kuris pasakė, kad tasai War of attrition bit ly/3Xgoczx užtruks dar nežinia kiek. Suprantama, norėtųsi, kad visa tai kuo greičiau pasibaigtų.
@Hitleris 1944-1945 m. priešinosi Ir ką siūlai, pakartoti Miuncheno paktą? Paskui paaukosi ką? Baltijos valstybes, Lenkiją, ką dar? O pats ar nenorėtum eit po velnių?
jei tikrovė nepatinka, tuo jai blogiau
jei tikrovė nepatinka, tuo jai blogiau
@A+B koks dar Miuncheno paktas? Lyg ir aiškiai parašiau: „Ukrainos valstybingumui likviduoti“. Kuo dėtos Baltijos valstybės, ypač Lenkija. Kol kas jų nepriskiria „rusų pasauliui“ ir antirusijom nepravardžiuoja, nors tikrai esama tokių, kurie aiškino, kad užpulti Daugpilį, Narvą ar Dieveniškes labiau apsimokėjo, pasipriešinimas būtų menkesnis.
@jei tikrovė nepatinka, tuo jai blogiau Ką siūlai, pabučiuot Putinui ši..ną ir graudžiai maldaut priimt mus vergais? Varyk pats pas savo fašistą ir ten laižyk jo subinę.
@A+B kuri priklauso „rusų pasauliui“ ir jau prarado bet kokį savarankiškumą, bet vis vien praryjama būti nenori ir laižyt carui šiknos neketina, o anam pravartu turėt dar vieną balsą JTO. Lietuvoje Putino gerbėjai šiuo metu pritildyti. Netgi Klaipėdoje neliko politinių jėgų, kurios atstovautų Lietuvos rusams, o juk visai neseniai Titovas ir kiti smarkiai reiškėsi.
@netgi Gudijos valdžia Gal todėl, kad neduok Die kokios, pas savo draugelius fašistus nubėgt nesuspės. O patekę į ginkluotų Lietuvos savanorių rankas.....
Europą išsisuko nuo ko???
Europą išsisuko nuo ko???
Deja nuo karo neissisuko,
Kol rusai neužims Europos iki Lisabonos!!!!!!,Vakarai susilaiko nuo ginklų tiekimo,net nepasmerke Dnipro genocido

Skaitomiausios naujienos
Į viršų