Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
uztat jei turi USA pilietybe,Lietuvos negausi,net is Ilgausko ateme,kai vede amerikiete ir isigijo USA pilietybe.,uztat rusams prasom.
Tai štai kam reikalingas buvo tas dubelreferendumas dėl pilietybės!
@ach, konservata! Dieve Dieve koks tu kūdas
kai apėmęs tave blūdas
Man tai juokinga, tik dabar atsimerke, anksciau problemos nebuvo =))))
Otai ką jie veikia supuvusiuose Vakaruose,juk savo pelkių karalystėje-rašoje-minimalkė 160,pensija-120,o dar paima okupuoti kitus ir būti prisikėlusiems visada,netikiu,tikra opozicija jau seniai čia ir nekeikia nieko kaip mūsų gyvenantys čia jau 50 m.ir daugiau...
Rusijos al.e lietuviai didžiausė grėsmė Lietuvai.
Kokie skystablauzdžiai be ateities vizijos vadovauja valstybei, nors ir Europoje panašiai, kurie neapskaičiuoja sankcijų poveikio, neturi aiškios strategijos ir įstatymai kaip patenkinti antra galą, laisves be pareigų.vokietijos - Lietuvos negali turėt, tik LietuvosRusijos ar kokios priešiškos arabų valstybės.
pilietybiu išeivių vaikams anūkams ar proanūkiams. Tik tiems kas gimė Lietuvoje, o jei negimei tai galioja tos pačios taisyklės kaip kitiems , kalbos egzaminas , gyvenimas ir darbas Lietuvoje. Jei to nėra kam ta pilietybė. Visi tremtiniai grįžo dar 90- tais, net mirusius parvežė perlaidoti į Lietuvą. Kas to nepadarė iki 2000 m . tiems ir nebereikia.
Taip išeina, kad dabartinė Lietuvos seimo dauguma galimai prisidėjo prie teroristų importo į ES?
Ar už tai ES neturėtų stabdyti bevizį judėjimą iš Lietuvos? Ir ar sekantis seimas neturėtų pradėti persekioti buvusių seimūnų ir ministrų dėl galimai įvykdytos nusikalstamos veikos?
....kokie jie ten lietuviai , nei kalbėt moka ir smegenys praplauti su proškais,....
gyveni, rusas ir esi. kas norėjo grįžti, grįžo,gavo pilietybę anksčiau, ne šiuo idiotų laikmečiu. visa tai primena sedėjimą ant dviejų kėdžių. gal pilietybė, kaip biznis? atėjus rusui bus galima pasakyti , kad štai dalinau jūsiškiams pasus. taip kaip ne kai kurie moka, kaip darė 40-tais
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų