Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vieną sekmadienio popietę žmogus per savo buto langą matė, kaip prie kanalizacijos šulinio daugiabučio kieme Rukloje vos šešerių berniukas virto gyvu fakelu.

Vieną sekmadienio popietę žmogus per savo buto langą matė, kaip prie kanalizacijos šulinio daugiabučio kieme Rukloje vos šešerių berniukas virto gyvu fakelu.

REKLAMA
REKLAMA

„Jis po narkozės negali nei valgyti, nei atsikelti. Jam visą dieną labai skauda veidelį“, - ašarodama siaubingo incidento pasekmes pasekmes pasakoja apdeginto vaiko mama Ieva.

Moteris pasakojo, kad tą dieną prie jos sūnaus iš pasalų pribėgo būrelis kaimynų vaikų. Dvi mergaitės jį laikė už rankų, kad nepabėgtų, o berniukai, užbėrę ant galvos parako, padegė. Egzekucijos vietoje tebesimėto įkaltis – degtukų dėžutė.

Šiandien sūnų ligoninėje slaugydama mama šaukiasi Dievo bausmės sužvėrėjusiems vaikams ir jų tėvams. „Aš labai tikiu Dievą ir žinau, kad ateis laikas, kai bus atpildas“, - sako moteris. O tada jau besišypsodama priduria tikinti, jog jos sūnus pagis. „Mes esam labai stiprūs“, - sakė Ieva.

Gydytojai greito pasveikimo nežada. Sako, kad prireiks dar ne vienos odos persodinimo operacijos.

Rukla – nedidelis miestelis Lietuvos viduryje, kurio pavadinimą žino visa Lietuva. Ne tik todėl, kad čia įsikūręs Pabėgėlių centras ir Lietuvos kariai, tačiau ir dėl juodos dėmės. Tačiau Ruklos seniūnas Gintas Jasiulionis teigia, kad kalti ne vaikų tėvai, o animaciniai filmukai.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes dabar žiūrim „Tomą ir Džerį“ ir viens kitam per galvą daužom kuo pakliuvo. Arba visokie robotai. Iš čia ta agresija ir kyla, nes tą, ką aš matau, tas man ir skiepijama“, - sako miestelio seniūnas.

Įtariamųjų tėvai, iš viso auginantys 9 vaikus, iškart atskubėjo į seniūniją. Jie šiuos kaltinimus neigia. Marija ir Gintaras, įtariamųjų vaikų tėvai, sako kasdien klausiantys atžalų apie įvykį. „Vaikas yra vaikas, jei jis nieko nedarė, jis taip ir sakys. Jeigu jis kažką padarė, jis turi painiotis. Jie tą pačią versiją ir sako – kaip ir sakė policijai. Kad jie abu žaidė pas draugą, o kitas žaidė futbolą“, - pasakoja Marija.

REKLAMA
REKLAMA

Iš kur padegėjai, kad ir kas jie būtų, gavo parako? Tokį klausimą kelia visi aplinkiniai.

Apdeginto vaiko mama sakė kaip tyčia tuo metu buvo nusisukusi. Tačiau išgirdusi klyksmą pamatė kančios ištiktą savo sūnų. Nors moteris tikina, kad egzekuciją įvykdė pažįstami kaimynų vaikai, atsirado liudininkas, kuris matė visai kitokį vaizdą. Esą mergaičių įvykio vietoje išvis nebuvo. O šešiametį paraku apipylė ir padegė nepažįstami paaugliai.

Liudininkas, žiūrėdamas pro penkto aukšto langą, negalėjo atpažinti piktadarių veidų. Vyras, kurio sūnus ir matė įvykį, sunkiai tramdo ašaras.

„Vienas laiko už rankos, kitas pila paraką. O paskui su degtukais žaidžia“, - pasakojo liudininkas Raimondas. Pats tris vaikus turintis vyras sunkiai rinko žodžius, pasakodamas apie siaubingą incidentą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų