Rudeniui neįprasti orai: laukiama daugiau šilumos

Sinoptikai turi itin džiugių žinių – artimiausiomis dienomis Lietuvą užplūdusi šilumą dar kurį laiką išliks. Tiesa, kai kur gali trumpai palyti. 

Penktadienį Lietuvoje vietomis lynojo. Šį vakarą ir vėliau naktį numatomas apsiniaukęs dangus, pragiedrėjimų ar prašviesėjimų greičiausiai nebus visai. Kaip ir dieną, daug kur negausiai lynos, tik ne visą laiką, ir ne visur vienodai. Kai kur gali pasitaikyti netgi vidutinio lietaus. Vėjas rytų, pietryčių, visai nestiprus.

Šeštadienį numatomi būdingi lapkričiui orai: vyraus pilkas dangus, žemi debesys. Prašviesėjimų gali pasitaikyti, bet tik trumpam ir nedidelių. Lietaus nenumatoma, bet kur nors gali kristi pavieniai dulksnos lašai. Stiprės vėjas.

„Kitaip tariant, artimiausią parą orai bus būdingi šiam metų laikui. Naktį apsiniaukę, be pragiedrulių, daug kur palis negausus lietus. Dieną bus galimi pragiedruliai ar bent prašviesėjimai, o lietaus tikimybė labai menka. Sustiprės pietryčių vėjas. Žemiausia temperatūra naktį 4-6 laipsniai šilumos, dieną temperatūra kils iki 8-10, pietuose galbūt 11 laipsnių šilumos“, – kalba sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienį lietaus nenumatoma, orai bus šviesesni, galimi ir didesni pragiedruliai. Naktį kai kur rūkas. Oras naktį atvės iki tų pačių 6-8, dieną šils iki 10-12, kur nors galbūt ir 13 laipsnių šilumos.

Labai panašūs, tai yra šviesūs, dieną galbūt net su saulės spinduliais orai numatomi ir pirmadienį. Bus vis dar labai šilta – naktį vyraus 6-8, dieną šils iki 10-12 laipsnių šilumos.

Ką gi, kol kas galėsime džiaugtis šiltais orais ir lengvais drabužiais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų