Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kalbasi konservatorius su socialdemokratu:
- Ar jums, kolega, neteko girdėti, kad liberaldemokratai - homoseksualistai? - klausia konservatorius.
- Jūs tuo netruksite įsitikinti po ateinančių seimo rinkimų,- atsako socdemas...
Todėl, kad viena yra kritikuoti žmones dėl jų veiksmų ar pažiūrų, o kita yra ieškoti razinkų subinėj, ypač kai nei pats žinai, ar ten jos yra, nei pats jas padėjai
Vingių Jonas dešiniąjam
Vingių Jonas dešiniąjam
pamiršote "moralinį" autoritetą įtraukti į sąrašą:))
Todėl, kad viena yra kritikuoti žmones dėl jų veiksmų ar pažiūrų, o kita yra ieškoti razinkų subinėj, ypač kai nei pats žinai, ar ten jos yra, nei pats jas padėjai
Diagnozė, kaip ir telefonisto...:) Nerūpi man tikrai ar ten agurkas ar morka, ar dar kažikas:) Įdomu, kodėl tau taip parūpo paadvokatauti šiuo klausimu, ką?:)
Graziai rusu polittechnologai paxui sudeliojo sistema... dabar jis normalus, o kiti visi - p&%^rai
Specialiai surežisuotas spektaklis
Specialiai surežisuotas spektaklis
Bandoma įteigti, esą, Paksas - „normalus žmogus“, jeigu nuo jo pedalai ir lesbietės traukiasi. Dabar koks nors kacapas arba rusofilas galės sakyti: „Tai ką, gal tu pederastas, jeigu Pakso neremi?". O iš tikrųjų ir Paksas, ir Pavilionienė, ir Pakso minimi „valstybininkai“ - rezervistai tarnauja Maskvai.
Perdėtas susirūpinimas kitų asmenų seksualine orientacija dažniausiai liudija pasąmoninį netikrumą dėl savo paties orientacijos. Tą paliudys net pradedantis psichoterapeutas. Šitą maksimą taikyčiau tiek dėl dėmesio stokos kvaištantiems gėjams, tiek visokiems paksams ir kitokiems mužikams. O ir tamstelė, matyt, savo pasąmonėje įtartinus vaizdelius nešiojiesi, jeigu tau Valatka gražuoliukas, o Pociaus užpakalyje agurką matai... Čia be pykčio, kaip sako Donskis, čia tik diagnozė :)
TT partija yra pati nuobodziausia partija Lietuvoje, su ja tapatinasi tik tokie pat pilki nuobodybes.
O Pavilioniene turi 'kiausus', ko nepasakytum apie 98% lietuviu, bijanciu mastyti kitaip nei visi.
joooooo... lietuviai dar giliai urvuose gyvena.....

Skaitomiausios naujienos




Į viršų