Rašyti komentarą...
Manau, R.Duchnevič galės būti net ateities Lietuvos prezidentu. O kodėl ne? Sėkmingo, bet labai nelengvo darbo dabar.
@Lietuvė :)))))
pasisekė. Dešimtmečiais vienas terorizavo rajoną, kilo laiptais iki Briuselio, susikrovė kruvas pinigų, o aplinkinius, kaip tironas, laikė už vadžių. Dabar putoja kaip devyngalvis, net paseno iš pykčio. Su tokiais neįmanoma net dirbti.
Baikit dergti kitus, mažaverčiai
Baikit dergti kitus, mažaverčiai
nevykėliai. Kaip jums ne gėda? Rašinėja pavyduoliai, jaučiasi iš stiliaus klaidų, kad ne "draugai". Jei ne likimas, tai bumerangu taip tvos per galvas, kad nesupras dėl ko ir iš kur. O Robertui linkiu, nekreipti dėmesio į atskalūnus. Tik sėkmės darbuose.
nu Vilnius ir Vilniaus rajonas tai duoda, vienur issirinko konservatoriu, kitur lenka nieko nebaigusi - Romerio universitetas tai reiskia nusipirtas diplomas ir tiek.
Ar skaityti moki, žmogau?
Ar skaityti moki, žmogau?
@jo Jaučiasi, kad nemoki, arba nenori matyti.
Prie ko čia rinkimai ir Jezaus intronizacija. Ar neturit spręstinų problemų. Nekiršinkit ir taip sukiršintų žmonių.
Gal reikėtų rašyti „Robertas Duchnievičius (Robert Duchniewicz)“. Iš didelio rašto išėjom iš krašto?! Lietuviai, atsiprašant!!!
@Lituanistas Reikia rasyti Robert Duchnevič
@Mindog Lietuviškai pagal tarimą reikia rašyti „Robertas Duchnievičius“ (pridedant vyriškos giminės galūnes!), o skliaustuose galima parašyti vardą bei pavardę to asmens tautybės kalba (Robert Duchniewicz), mažarašti tu nelaimingas!!!
@Lituanistas ES gyveni "edukuotas", reikia rasyti pagal pasa.
Kiniečiai užgrobs rusijos žemes. Putinas atiduos viską, kad tik gautų kiniečių pagalbą ir dar pratęstų savo agoniją. Jam visiškai negaila rusų gyvybių ir turtų ir teritorijų. Xi nepajudins piršto be naudos. Jis aplenks MAO užimdamas rusijos teritorijas. Rusų priešas yra ne Ukraina, ne Zelenskis, ne ES ir ne NATO, o kiniečiai ir Xi. Atsitokėkite rusėnai ir baikite šį baisų karą, kuriame žūsta slavai. Jūsų ateitis kartu su ukraina ir ES, o ne su kinais ir Xi Xi.
@Rusų atsipeikėkite Lietuva nyksta, demografine padetis tragiska, mirtingumas zenkliai didesnis negu gimstamumas, jaunimas emigruoja, pensininku apie 1 mln, apie 600 tuks gyvena zemiau skurdo ribos.
Pac geriasnis dalikas kad ni litwinas burmystras a puliakas.niema ruznicy kas anas pac svarbesnis kad anas liankos.Sto lat ,sto lat panie Robercie!Mias swiantojam gerem uz pana burmistra.
Koks čia skirtumas ten poslinkis ar pusbaltarusis aš skirtumo nematau svarbu moterims butu gerai
Pagal Jėzaus mokslą vynas yra kraujas (velnias), kuris apsėdo Rusiją.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų