Rašyti komentarą...
O aš už nieką nelasuosiu. Plausiu šikinyką Londone ir sakysiu, kad skaniai kevpia :)
Nusibodo tradicinės partijos. Visi jie vagys. Į valdžią turi eiti žmonės tikintys ne kažką gauti, bet aukoti savo karjerą, ramybę, gerbūvį. Iš esmės sąžiningi valdžioje - kankiniai. Tik Venskienė, nematau akiratyje nieko daugiau, už ką verta būtų balsuoti.
Per artimiausius rinkimus balsuosiu uz partijos TVARKA IR TEISINGUMAS kandidatus. Paprasciausiai, tai vienintele partija, kuri verta pasitikejimo. Socdemai daug metu buvo valdzioje ir nieko gero nepadare, konservatoriai - nuvare sali i finansine duobe, darbieciai - tegul pirma padeda taska byloje del partijos juodosios buhalterijos.
Juokingi man tie politologai ir apklausa yra juokinga. Kaip galima į apklausas neįtraukti N. Venskienės, jei tai bus pagrindinė 2012 metų rinkimų intriga ir laimėtoja? Kam kišti galvą į smėlį? Jei paminit nieko nelaimėsiančius Šustauską ir Murza, kodėl užmirštat būsimų rinkimų favoritę?
Visi gali grupuotis su visais. Čia pats teisingiausias pastebėjimas.
Ir kas iš to, kad nesi partinis? Nuo to automatiškai esi protingesnis? Visos šalys, kurios balsuoja už partijas - durnos? Va per tokius kaip tu ir visos Marijos žemės bėdos.
Va kaip oligarchų supirktos žiniasklaidos priemonės mus suvaro į jiems naudingus partinius "rėmus". O daugumos (98 procentų nepartinių) atstovas? Aš nebalsuoju nei už vieną partietį.
kad vėl rinksimės tarp buko ir dar bukesnio :)
Kandidatams reikalinga sociologinė reabilitacija. Atimti gyvenimą nevalia. Rinkimų metu visi siūlo pažadus, o po rinkimų užsirakina dramblio kaulo bokšte ir tyčiojasi iš visuomenės.
Į viršų