Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nesiteike atsakyti i jam pateiktus seimo komisijos klausimus. Koks tai prezidentas ?
Prezidenras pažeidžiamas
Prezidenras pažeidžiamas
reiškia, jis negali eiti pareigų. Kas jį pakeis? Tinkamų nėra. Belieka prašyti Lukašenkos. Batka juk geras žmogus, nepaliks kaimynų bėdoje.
Apsijungė stambusis verslas ir dėka viešųjų ryšių specialistų, padėjo išrinkti prezidentą. Arkliukas buvo ,,gerovės valstybė", nors ekonominė pusė ne prezidento dispozicijoje. Tai grynai vyriausybės reikalas. O keisčiausia, kad stambiojo verslo atstovą palaiko socdemai. Ir šį kartą, kaip rašo žiniasklaida, remia stambusis verslas.
Nejuokinkit...savo užsakytais straipsniais
Tiesa visi turi žinot už nusikaltimą jis turi atsakyti.
Viskas kaip putino rusijoje - atėjo 5 bičai, rimtais veidas prišnekėjo nesamonių, žinodami, kad už tai jiems nieko nebus, bet jie savo juodą priešrinkiminį darbelį atliko... Bjaurastis - po tokių nesamonių galiu drasiai pasakyti, kad Lietuvoje politikai ir rusijoje politikai visiškai tokie pat:(
@Politika Tai is to seka - cemodan - vokzal - rodina.
@Be politikos kas nemoka rašyti lietuviškai, tas varo į rodiną
Reik panaikint prezidentūrą. Ten įstatymų pažeidėjų lizdas
@Jonas Reikia Seimą išvaikyti -jie baisiau nei Baisu .
@Valdas Gal pasiūlysi Rusijos Dūmą su gėjum Volodinu priešakyje pasišaukt? Jei jūs juos jau aptarnavot, tai mums to nerikia, kruškitės be mūsų.
konservatoms jau nieko netrūksta
konservatoms jau nieko netrūksta
@AA Jūs jau padarėt čia dūmą kegebistinę iš mūsų seimo
O dabar reikia komisijos šios komisijos nariams Maldeikiui,Mateliui ,Vyšniauskas ir kitiems ar jie dirbo sąžiningai vardan tos Lietuvos kai pagal Lansbergį jau frontas arti o šie vis dar ieško priešų valstybės institucijos.Godumas valdžiai tapo varomaja jėga.Ketvirti metai vien pliurpalai, bet mažai rimtų darbų ,nes trukdo intelekto ir išminties stoka.Jos užtenka tik seimo sandėlius ir parlamentinės lėšoms švaistyti.
@Xc Ar bent mazuma suprati kokie cia dalykai ? Nenukryp nuo temos. Apie intelekta kalba pats jo mazai turedamas.
@Xc Iš kur tu toks "proto bokštas" atsiradai? Jau Kremliaus trolių fabrike ne tik debilus gamint išmoko? Ne, jūs tiesiog užsiimat pjudymu visų su visais.
Ir be tyrimo aišku, kad komunistas nausėda falšyvas, kaži ar jo nerastum ir kgbistų įslaptintuoxse sąrašuose. O parnavas tiesiog tarnauja tam, kuris jam davė sotų krėslą - pasipūtęs ne mažiau už komunistą nausėdą.
@Jo Žmogaus vystymosi evoliucija sako,kad ne zmogus iš bezdžionės išsivystė,bet bezdžionė vystosi iš žmogaus.Bezdžionė protingesnė
@ozio produktas o projektas "paxius 2" matosi ?
''Girdėjau versiją, kad G. Nausėda, nepaisant kilusio ažiotažo, taip greit ir sklandžiai patvirtino L. Kasčiūną gynybos ministru, nes dėl to buvo sutarta su konservatoriais mainais į slaptą paramą jam išeiti į antrą turą prieš I. Vėgėlę ir galiausiai laimėti. Kadangi I. Šimonytė tam pernelyg silpna. Tačiau dabar iš esmės konservatorių daugumos diriguojama "Bako komisija" kerta iš peties. Tad, likus labai nedaug laiko iki prezidento rinkimų, apsirūpinkime popkornais - bus įdomu.""
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų