Renovacija lietuviškai: gavusi milijoną iš gyventojų statybų bendrovė kelia sau bankrotą

Renovacija lietuviškai: gavusi milijoną renovacijai atlikti, statybų bendrovė pati sau prašo bankroto. O kenčia, kaip visada, gyventojai: daugiabučiai – be balkonų, nupjaustytais radiatoriais, o pinigų nesulaukiantys rangovai jau bando išlupti ir išsivežti net ir gyventojams sudėtus langus.

Daugiabutyje nuardyti seni balkonai, o naujų niekas nededa – išėjus į balkoną, galima nugarmėti žemyn, negana to, žadama išsivežti ir namą supančius pastolius. Moteris rodo butą ir gretimame name, kuriame nėra radiatorių. O pirmosios sąskaitos už renovaciją jau atėjo – butui per dvidešimt metų, vidutiniškai ji kainuos penkis – septynis tūkst. eurų.

Gyventojai jau turi pagrindo nerimauti – įrengti šildymo sistemą reikia ir darbininkų, ir laiko. Negana to, žmonės skundžiasi broku – esą darbai atliekami bet kaip. Dingo net ir jau įdėti langai.

Langus išsivežė išsigandę subrangovai: visus darbus „Šilo statyba“ perka iš keleto mažesnių bendrovių, šios tikina jau ir taip laukiančios pinigų, veltui nedirbs.

Per visą Lietuvą „Šilo statyba“ apsiėmusi renovuoti dešimtį daugiabučių, pašnekovų žiniomis, už darbus Klaipėdoje ji rugpjūčio pradžioje gavo milijoną dar skaičiuojant litais. Laikinasis direktorius tikina, kad bendrovė gavo kiek mažiau, tačiau visiems įsiskolinimams nebepakanka.

Sunerimę gyventojai spėlioja, ar bankrotas nebus tyčinis ir ar bendrovė kitu pavadinimu ir pasamdžiusi naują direktorių nedirs toliau.

Daugiau TV3 žinių reportaže:


Rašyti komentarą...
l
litiuxa
2015-08-18 07:22:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikrai galima problemą išspresti pasitelkiant MAKAROV ar COLT tipo prietaisus.
Atsakyti
0

E
Expertas
2015-08-18 12:53:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Renovuojamo būsto agentūros dirba tik su "išrinktųjų" kompanijų ratu, kurios ne tik susitarusios dirbti už išpūstas darbų kainas, bet ir gali kai tik nori pasiimti "premijinius" pinigus bankrutuodami.
Atsakyti
0

N
Nu jo
2015-08-18 08:13:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gal uztektu kartu paimti pazvejot ar pagrybaut?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų