Rašyti komentarą...
Šie žmonės yra ligoniai. Yra sutrikęs jų organizmuose hormonų santykis. Vyrų organizmuose vyrauja moteriški hormonai, moterų - vyriški. Keista, kad šiuo klausimu nepasisako medikai. Keičiant lytį juk organizmai papildomi norimos lyties hormonais. Iš skelbiamų publikacijų turinio matyti, kad šie ligoniai jau vyrauja įvairiose valdžios struktūrose. Juos reikėtų gydyti.
Aš jų nesuprantu,jeigu tu nesveikas,ar tau skauda tai ar reikia reklamuotis ir dar reikalauti dėmesio.Gal ir aš sergu negaliu jaustis,kaip visi sveikieji,bet nereikalauju,kad man suteiktų visas privilegijas.Negaliu žiūrėti i tą jo s....kį,nebedėkit šito į tv.3.
Pagarba Prezidentui.
Pagarba Prezidentui.
Lietuvos prezidento rinkimuose dalyvavo tauta,Raskevicius niekam (isskyrus qejus) nebuvo zinomas.persasi mintis,kad i jo teiqinius apie partneryste ar dar kokius iskrypeliskus veiksmus-neverta kreipti demesio...
Preidentas mano, kad šiandien ne patys svarbiausi yra LGBT klausimai ir jų užgaidos.Yra daug svarbesnių klausimų, kuriuos turi spręsti Prezidentas, Seimas ir Vyriausybė. Todėl žmonės labai gerbia ir vertina Prezidento nuomonę šiuo klausimu. Šaunuolis Prezidentas.
Kodėl Prezidentas turi svarstyti LGBT klausimus? Gal nėra valstybėje svarbesnių klausimų
Tas gaidys ,dar apie Konstituciją gieda
Pyderai palikite vaikus ramybėje ….
Kam tu įdomus GAIDĮ

Skaitomiausios naujienos
Į viršų