Raseinių savivaldybės tarsis, ar siūlyti Vyriausybei įvesti lokalų karantiną

Dėl sparčiai plintančio koronaviruso Raseinių rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisija penktadienį tarsis, ar siūlyti Vyriausybei įvesti lokalų karantiną.

Kaip BNS penktadienį ryte sakė meras Andrius Bautronis, komisija rinksis sulaukusi naujausių duomenų iš mobiliųjų patikros punktų.

„Mes ryte turime pasitarimą su gydymo įstaigų vadovais, žiūrėsime, ką turime devintai valandai iš mobilaus punkto, dešimtą valandą planuojame šaukti Ekstremaliųjų situacijų komisiją. Vis dėlto mananau, kad kreipsimės į Vyriausybę su nutarimu, kad prašome skelbti Raseinių rajone lokalų karantiną. Tada jau įsijungtų įstatymai, visi mechanizmai“, – teigė meras.  

Ketvirtadienio duomenimis, per pirmąsias tris rugsėjo savaites Raseiniuose nustatyta 112 susirgimų, rugpjūtį čia nebuvo registruota nė vieno užsikrėtusiojo COVID-19.  Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ketvirtadienį tvirtino, tiek Raseiniuose, tiek kituose spartaus koronaviruso plitimo taškuose Radviliškyje ir Šiauliuose lokalaus karantino įvesti neplanuojama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų