Rašyti komentarą...
Kaip smagu, kad taip kalba jaunas gydytojas. Kartą jau klausiausi, kaip jis ignoravo rajono valdininkėlio norą lankyti sau artimą žmogų, gulintį ligoninėje, bet kuriuo jam patogiu paros laiku. Tiesiog gyventi norisi, kai išgirsti tokius ,taip ilgai mūsų kartos lauktus žodžius-netoleruosiu jokius išskirtinius įvairių valdininkų norus kažkaip apeiti galiojančią tvarką, motyvuojant savo pareigomis. Tik tada pagerės visų gyvenimas, lankantis Sveikatos įstaigose, neliks eilių ir kt. biurokratinių kliūčių. Kad taip daugiau tokių-platinkime, pasakokime visiems apie šiandienos Medikų iš didžiosios raidės , koks yra gerb. GEDMINAS , gerus darbus Vardan tos Lietuvos...Ačiū jį užauginusiems, tikiu, ne iš senosios nomenklatūros gretų. Didelis ačiū ir pagarba.
O ka daryti jei seimos daktare net neduoda siuntimo!!! Mano mama prase gal 3 metus kad duotu siuntima pas kardiologa i ligoninę, nes itaria širdies nepakankamuma. Seimos daktare paziurejo i kojas, nu kad jos nesutinusios ir pradejo juoktis is mamos sapalioniu ir israsydavo nuo sirdies bet kokiu vaistu nezinodama tikslios diagnozes. Dabar mano mamai paskutine stadija širdies nepakankamumo. Jei liko gyventi nedaug. Ačiū seimos daktarei! Juk jie tokie protingi, gali gydyti viska net nepersvietus sirdeles!
@Asta Su visa pagarba, čia galima daug variacijų prigalvot ir turint aiškią anamnezę su klinika, paprastai paaiškint situacijos sukeltus padarinius, tačiau ne čia tokias diskusijas kelt.

Atsakant į jūsų klausimą/argumentą - jau kelioliką metų visuomenei bandoma visais sklaidos kanalais paaiškinti, kad neužtenka vieno kompetetingo specialisto nuomonės, rekomenduojama bent 2-3 skirtingų tos pačios/koreliuojančių disciplinų pecialistų konsultacijų, ypač jei yra neramu dėl pirminės konsultacijos interpretacijos.

Kita vertus - visad galima keisti BPG/ŠG, ar net pačią ASPĮ.

Čia kiekvieno paciento teisė. Tačiau yra ir kita medalio pusė, kurios dauguma nemato - nelogiškas krūvio paskirstymas, kas turi koreliuojančius padarinius, bet vėl gi, ne čia tokių diskusijų užuomazgos turi susidaryti.

Tikiuosi neįžeidžiau ir atsakiau į klausimą/argumentą
O dabar Joniškio ligoninėje dirbs ta pati gydytoja, kuri Šaulių mieste pagarsėjo kyšiais.
Paaiškink man skirtumą tarp kyšio davimo ir legalaus "kyšio" susimokėjimo privačiose įstaigose. Juk tikslas yra, kad paslaugų teikimas nepriklausytų nuo žmogaus piniginės. Tai jei turiu pinigų susimoku legaliai ir gaunu greičiau nei kitas. Tikrai nematau esminio skietumo tarp kyšio ir susimokėjimo legaliai už paslaugas, nebent, kad pirmu atveju gali būti nubaustas. Nesu davusi kyšio, bet joks įstatymas ar politikuojantis įstaigos vadovas neuždraus gydytojui, kurį gerbiu, atnešti puokštės gėlių jausdama dėkingumą, o ne tai, kad gaučiau geresnį aptarnavimą.
O kas draudžia atimti licenziją visam gyvenimui? Skaitytojas
Na 2 arv3gydytojui prasimokiusiui 10m tai mazai Ir valdzia skatina kad jiems zmones primoketuJuk jaunas zmogus jaunyste aukojo sunkiam mokslui del zmoniu gydymo Tai ne pupytes besikraipanvios ekrane gyvenancios puikiuose namuose ir nereikia sunkiu moksliz Tai gabiu zmoniu tiesiog zeminimas Kokia motyvacija gabiam jsunimui gyvent cia
šaunus gydytojas. Tokiu sažiningu tik vienetai
tarp kitko pats prieme dirbt gyd. boguziene, kuri praeita savaite gavo 16k baudos uz kysius...
@Asas Perauklėjimui
Artistas tas Joniškio daktariukas. Tiek metų dirba gydytojų, lyg čia pirmą kartą kyšį pasiūlė:)) Kodėl anksčiau nerėkė,nekvietė žurnalistų.Čia tik vaidyba
Naujas Raseinių vyr. gyd.po operacijos ateina į palatą pasiimti užmokestį.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų