Rašyti komentarą...
Makaronu kabintojas. Paklauskit joniskieciu apie medicinos paslaugas, išgirste keiksmu, kuriu dar girdėję nesate. Cia gi Dulkio klapčiukas, jam viskas rozinemis spalvomis atrodo.
jeigu geras blogai dabar protingi niekam nereikalingi nes reikalaus pinigu renovacijom geriau uzdaryt ligonines kad pinigai liktu vienoj kisenej ir nesvarbu kad mirsit laukdami eileje 4men prie daktaro dabar 90m tik dabar berniukai ir paneles sedi seime ir ministerijose ir nereikia lakstyti pas verslininkus duokles nes yra biudzetas
arba tie, kuriems "nereikia" jokių permainų, nepatenkinti. Kaip visada - dvi Lietuvos.
Sėkmės, Tau, jaunas Žmogau,
Sėkmės, Tau, jaunas Žmogau,
visuose gyvenimo keliuose ir takeliuose, ypač profesinėje veikloje.
Važiuokit važiuokit bobos į Joniškį numirti. Paskutinį patepimas Gediminas suteiks. Jis juk sisteminis padlaizys. Visi gyditojai skundžiasi, jam gerai. Ir nesuprantu, kaip ligonių kasos direktoriaus pavaduotoja ruske dirba? Juk rusai Ukrainiečius žudo. O čia ruske šiltoje vietoje šildosi.
gerai, kad jauno vadovo "nesuėdė be druskos". kaip laaabai populiaru gydymo įstaigose ypač kokiam nors rajone. Sėkmės !!
Paprastai šnekant.norima,kad visos paslaugos būtų atliktos tik didmeščiuose.Rajonų ligonines turės tapti slaugos namai.Žmonėm ir taip sukelia nepatogumų,nes daug paslaugų vietoje negauną.Tenka tada važiuoti i didmeščius
Pavyzdys visai medicininei
Pavyzdys visai medicininei
sistemai - keisti ligoninių "vyriausybes" iš pagrindų ir viskas bus tik į gerą. Pagarba Joniškio jaunam ir drąsiam gydytojui. Atvažiuosime i Joniškį, aplenkiant Šiaulius ir Panevėžį.
Gandas eina per pasaulį...
Gandas eina per pasaulį...
Laimingi joniškiečiai, turėdami tokį puikų merą. Net pavydas ima. Laimingi tie, kurių merai ne konservatoriai. O ligoninėse vyr. gydytojai užsisėdėję senienos, pensininkai,nieko neišmano, nesusigaudo laikmetyje ir netobulėja. Ir kai ministras ne medikas. Lietuvai nelaimių nelaimė. O Joniškio meras viskam iniciatyvos ėmėsi pats, nelaukė "nurodymų iš viršaus", nes viršus ir taip be viršūnės.
@Gandas eina per pasaulį... Jūsų komentaras tiesiai į dešimtuką ir 100% teisybę parašėt!
Nuvarė gydymo sistema visiškai į dugną nori kad kuo daugiau žmonių ištirtų tokia pedo partijos ir jų koalicijos tikslas

Skaitomiausios naujienos
Į viršų