Rašyti komentarą...
tegu dar mineda i pora prikabina sitas marijampoles soferis abu vienodo lygio politikai bus ant tiek durnas kad galvoja savo paistalais apsuko galva visiems tokiems kremliaus remejams aplamai nereiketu leisti mitinguoti
@pilietis Nelabai ten Kremliaus. Todėl kiekvienas turi teisę mitinguoti ir rodyti savo protą arba bukumą.
Įdomu kiek klasių tas žmogutis yra baigęs nei iškslbos nei minties išdėstymo pas jį nėra negi Marijampolėje protingesnių žmonių nebėra jei tokius neišprususius rinks į valdybą.
@Aš O tu pats kaip išprusęs ? Į VALDYBĄ !!!! Į TARYBĄ , mulkiau .
na nezinau man tas Grinevicius kazkoks stuobrys kalbos dovanos nerasta na nzn ar jis tinka politikai
@ad Va, per rinkimus ir pamatysim, ar tinka.
Tas dykulis kažin ar į šungaudžius tiktų
Kiek ne į temą, bet verta žinoti - šiuo metu vyksta dideli tarptautinės bankinės sistemos pokyčiai į CBDC(Central Bank Digital Currency) ISO20022 pagrindu pritaikant XRP blockchain sistemą, kuriuos vykdo IMF ir WEF; yra potencialo. Dalinuosi, nes noriu pagelbėti kitiems, pats tikiu potencialu, norisi, kad ir kiti bent jau žinotų apie tai ir turėtų pasirinkimą, ką daryti. Siūlau pasiskaityt: facebook(.)com/informacijaxrp (ištrinti skliaustus).
Neklydau,nors tai ir nera smagu.Tie vyriukai eis valdzion(versis),o ,kad uz ju nugaru stovi vyrukai,kuriu i solidzias partijas(del teistumo) neima,kad nediskredituoti partiju,aiskeja kas pigi internetine TV laida.Na marsovai ideju neturi,uztat kritikos visiems ir viskam,1000 savivarciu neuzteks.Ka gi,nors tiek,kad pasake ko siekia,nors dievagojosi neturi JOKIU politiniu interesu ir intenciju.O gal ir glusams laikas tureti savo atstovus Seime?
kaimas, runkeliai, pavesis...kad jis rislaus sakinio nesurezga
@mm Įmesk savo diplomo kopiją .
Geriau jau jų ne rinkti į valdžią papuls prie lovio ir pasibaigs tie šeimų maršai, sugadins juos
@Opst Tinka:D.Butent taip ir buvo ,kai Seimo nariu buvo Šustauskas.Zurnalistei interviu metu arogantiskai demonstravo krokodilo odos batus uz tukstanti litu.O Tomilinas isteske,kad patekes i Seima islindo is skurdo.Isigije batus,bet kuris marsistas uzmirs ka kalbejo ugningai nuo backos.Patikekite,tai nepaneigta tiesa!!!
ar jis bent vidurinį išsilavinimą turi?Jei visi šeimamaršiečiai tokie,tikrai gaila jų.Aš irgi už šeimą,bet neičiau su tokiu luzgiu.
Visi konservai serga hemorojumi. Tai faktas.
@Maldeikis O tau liko gyventi dvi dienas nes sergi mirtina liga.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų